***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #481
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Mida teha Riias v selle ümbruses ca 15-20 inimese seltskonnaga(eestlased ja soomlased)?

    Trip 2 päeva.
    Korvpalli vaadata nagu teised nädalavahetusel.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #482
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      hokit veel võiks, soomlased pole suuremad kossusõbrad

      pidasin silmas, kas keegi teab mingeid huvitavaid kohti, mida külastada või mingeid tegevusi(a la bolwing, kardisõit vms), et trip kohe padujoomaks ei läheks?

      Comment

      • Herbert Sammal
        Jube Noob
        • Jul 2013
        • 165

        #483
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Püüdke säga.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #484
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          Mida teha Riias v selle ümbruses ca 15-20 inimese seltskonnaga(eestlased ja soomlased)?

          Trip 2 päeva.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #485
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            Mida teha Riias v selle ümbruses ca 15-20 inimese seltskonnaga(eestlased ja soomlased)?

            Trip 2 päeva.

            Comment

            • reactor
              Räme Fish
              • Jun 2017
              • 1

              #486
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              kas keegi hiljuti Egiptuses on käinud? Tuli tunne, et tahaks midagi lihtsat ja olen vist üks vähestest eestlastest, kes endiselt pole püramiide näinud. Kuna olukord on seal olnud nii hull siis kindel pole aga tahaks käia ära, praegu leidub isegi ka normaalseid pakkumisi https://www.novatours.ee/puhkusereisid/egiptus Jagage kogemusi, kes miskil ajal on käinud ja kas on nii-öelda veel mingeid kindlaid vaatamisväärsusi, mida peale põhiliste kohtade seal veel vaadata/kogeda.

              Comment

              • Ballahollic
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 388

                #487
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Ma korduvalt Egiptuses käinud aga püramiide pole ikka näinud :D . Muidugi suve ajal seal eriti ei käida, ise ainult talvel käind.

                Comment

                • Nellu
                  Räme Fish
                  • Feb 2018
                  • 1

                  #488
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Jah, Egiptuses on peale püramiidide ka palju muudki näha =D Siin on head variandid: https://anitahendrieka.com/20-unique...o-do-in-egypt/ Mulle endale jäid eredaimad kogemused üldse Luxori templist ja Edfu. Kui Egiptuses käidud, siis mine vaata näiteks Kreeka üle. Novatoursiga reisid, siis pole keeruline hotelli jne leida https://www.novatours.ee/puhkusereisid/kreeka.
                  Aga asja pärast ka nüüd, miks siia üldse jõudsin =) Abikaasa on suur pokkerifänn ja tahan meile aastapäevaks korraldada reisi kuskile, kus ta saaks nii pokkerielamust kui saaks ka romantikat nautida. Sihtkohtadeks sobilik nii Euroopa kui ka Põhja-Ameerika. Ise ei oska kuskilt otsast otsimist alustada (no Las Vegas tuleb pähe, aga seal vist väga romantiline ei ole), aga kellel kohe mingi hea kogemus pähe lööb, siis on vastus igati oodatud!

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #489
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas Nellu Vaata postitust
                    Jah, Egiptuses on peale püramiidide ka palju muudki näha =D Siin on head variandid: https://anitahendrieka.com/20-unique...o-do-in-egypt/ Mulle endale jäid eredaimad kogemused üldse Luxori templist ja Edfu. Kui Egiptuses käidud, siis mine vaata näiteks Kreeka üle. Novatoursiga reisid, siis pole keeruline hotelli jne leida https://www.novatours.ee/puhkusereisid/kreeka.
                    Aga asja pärast ka nüüd, miks siia üldse jõudsin =) Abikaasa on suur pokkerifänn ja tahan meile aastapäevaks korraldada reisi kuskile, kus ta saaks nii pokkerielamust kui saaks ka romantikat nautida. Sihtkohtadeks sobilik nii Euroopa kui ka Põhja-Ameerika. Ise ei oska kuskilt otsast otsimist alustada (no Las Vegas tuleb pähe, aga seal vist väga romantiline ei ole), aga kellel kohe mingi hea kogemus pähe lööb, siis on vastus igati oodatud!
                    Ma reklaamiks kohe enda festivali :) https://www.cashgamefestival.com/ Oleneb mis ajal minna soovid. See aasta tuleb hiljem sooje kohti veel
                    Väike näide ühest lahedast õhtusöögist Malta üritusel: https://www.youtube.com/watch?v=7KG_YG2gTkQ

                    Comment

                    • Ballahollic
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 388

                      #490
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas Nellu Vaata postitust
                      Jah, Egiptuses on peale püramiidide ka palju muudki näha =D Siin on head variandid: https://anitahendrieka.com/20-unique...o-do-in-egypt/ Mulle endale jäid eredaimad kogemused üldse Luxori templist ja Edfu. Kui Egiptuses käidud, siis mine vaata näiteks Kreeka üle. Novatoursiga reisid, siis pole keeruline hotelli jne leida https://www.novatours.ee/puhkusereisid/kreeka.
                      Aga asja pärast ka nüüd, miks siia üldse jõudsin =) Abikaasa on suur pokkerifänn ja tahan meile aastapäevaks korraldada reisi kuskile, kus ta saaks nii pokkerielamust kui saaks ka romantikat nautida. Sihtkohtadeks sobilik nii Euroopa kui ka Põhja-Ameerika. Ise ei oska kuskilt otsast otsimist alustada (no Las Vegas tuleb pähe, aga seal vist väga romantiline ei ole), aga kellel kohe mingi hea kogemus pähe lööb, siis on vastus igati oodatud!
                      Euroopa Las Vegas: http://pokerroomkings.com/index.php/....html?aggree=1

                      Edit: Ilmselt kui eestlastega suhelda ka tahaks siis cashgamefestival isegi parem variant tõesti
                      Last edited by Ballahollic; 22.02.18, 08:42.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #491
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Rozvadov pidi juttude järgi ainult gamblimiseks hea olema, muud seal teha pole.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #492
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Noh kui on avameelne elukaaslane siis on asju mida saab seal kohalikes majades teha :D Aga muidu jah seal on ainult see suur kasiino + hunnik litsimaju ja muud midagi 100km raadiuses

                          Comment

                          Working...