***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #451
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    FreakyJason käis alles hiljuti, käige peale las teeb trip reporti Ibiza kohta.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #452
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Teades teda võin tema eest selle teha. Kohalelend- ei mäleta, söögid- ei mäleta, ilm- ei mäleta, joogid- superhead, hinnad- palju vist.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #453
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Lissabonis pokkeri võimalused? Keegi on kursis?

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #454
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Puudub, kõrval on Estoril kus jookseb 5/5 plo kuhu koha saamiseks peab kell 9 kohal olema. 2 2 holdemid jooksevad vist aint nv.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #455
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Kas keegi on suutnud oma Agoda.com punktidega midagi peale hakata? Mul täitsa mõistlik laar neid kogunenud, aga kunagi bronnides kuskil ei näe võimalust, et kasutada ja kui supportilt küsin, siis ütlevad, et võimalik kasutada ainult hotellide puhul mille hind pole soodushind - aga kogu Agoda ongi ju aint nö 'soodushinnad' ?

            Comment

            • blingblangblau
              Räme Fish
              • Dec 2013
              • 11

              #456
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Kas kellelgi on live cashi kogemust, Taiwan(Taipei), Vietnam(HCMC,Hanoi), Cambodia(Phnom Penh). Kuidas seal mängud toimivad, mis limiidid, palju kasiinosi jne. Üld pildi sain 2+2 teemadest kokku, aga live pokkerist väga juttu seal viimasel ajal ei tehta. Kui kellelgi on täpsemat infot kuulaks hea meelega. Äkki kellelegi teisele ka abiks. Igasugune info teretulnud :)

              Comment

              • Rens-
                Jube Noob
                • May 2014
                • 112

                #457
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                No nii reisigurud, andke veebilehti kus odavalt lende broneerida. :)

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #458
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Eelmine nädal oli septembri keskel Riia-Düss-Riia lend Ryanairiga 56€, nüüd üle 100€. Keegi teab kas need mingi hetk langevad ka või lähevadki väga lakke?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #459
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas Romka Vaata postitust
                    Eelmine nädal oli septembri keskel Riia-Düss-Riia lend Ryanairiga 56€, nüüd üle 100€. Keegi teab kas need mingi hetk langevad ka või lähevadki väga lakke?
                    Standard hinnatõus odavlennufirmadel. Hinnad ei tohiks enam langeda.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #460
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Kuskilt jäi silma selline soovitus, et tasub cookied ära kustutada iga kord enne lennupiletite otsimist. Pidavat hinda üles kerima lehed, kui cookiedes palju otsinguid on.

                      Ei tea kui palju tõetruud selle taga on aga noh cookiede kustutamine väga raske nüüd ei ole.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #461
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas Romka Vaata postitust
                        Eelmine nädal oli septembri keskel Riia-Düss-Riia lend Ryanairiga 56€, nüüd üle 100€. Keegi teab kas need mingi hetk langevad ka või lähevadki väga lakke?
                        Teatud kuupäevadel on Tallinnast Düssdeldorfi 22.99€
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #462
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Mul just 12.sept vaja minna kahjuks.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #463
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            keegi sopotis poolas pole käind? mõte ilmselt tuleval nädalal minna

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #464
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              mina olen. 10-11 aastat tagasi oli nuts koht, vanad majad, urkabaarid jms. peale seda ehitati ranna äärde hiltonid jms suured hotellid, mis minu jaoks koha veits ära rikkusid. rand on ilus aga vesi ujumiseks ei kõlba. suvel on palju rahvast, mis on hea. kokkuvõttes soovitan...

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #465
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kas keegi on suutnud oma Agoda.com punktidega midagi peale hakata? Mul täitsa mõistlik laar neid kogunenud, aga kunagi bronnides kuskil ei näe võimalust, et kasutada ja kui supportilt küsin, siis ütlevad, et võimalik kasutada ainult hotellide puhul mille hind pole soodushind - aga kogu Agoda ongi ju aint nö 'soodushinnad' ?
                                Ise küsin ise vastan - lampi peale selle postituse tegemist ühte hotelli bookides tekkis selline rippmenüü mis lasi punne kasutada. Et siis mõne hotelli puhul saab mõne puhul mitte, seda ei tea täpselt tho milliste puhul :P

                                Comment

                                Working...