***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #391
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kas keegi flyertalki ja Milepointi foorumite Trick-It teemadega on kursis? Fuel Dumpimisega siis.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #392
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas estdonk Vaata postitust
      Kas keegi flyertalki ja Milepointi foorumite Trick-It teemadega on kursis? Fuel Dumpimisega siis.
      2 aasta pärast parimal juhul kui antsu tegema ei hakka või kangiga pähe saades fotomälu ei teki.

      fucked up teema

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #393
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        tegelt ei ole .. max n2dalaga selge kui syveneda .. kehva on see et imo 90+% diilidest on usa omad

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #394
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          küsin korra veel, keegi midagi oktoberfestist ja müncenist oskab soovitada?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #395
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            küsin korra veel, keegi midagi oktoberfestist ja müncenist oskab soovitada?
            kui minna taahad oled way hiljaks jäänd .. enamus bronntiakse pool aastat ´+ ette .. kallimad kohad prolly alles ainult.. uurisin yle eelmine aasta

            münchenis bemmi muuseum obv

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #396
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              eino minek ammu kindel, piletid jms olemas. lihstalt mingit nippe vms? eks ööbima saab ikka kuhugi, see vaevalt et probleem on
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #397
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Noo õks šveitslane kunagi rääkis, et nädalavahetusl võid osadesse telkidesse sissepääsu oodata neli viis tundi! Seega oli selge soovitus, et kui tahad minna rahulikult õlut jooma, mitte turistidega kaklema, siis mine kindlasti nädala sees! Bemmi muuseum on päris hea, kui tahad ka tehasesse ringreisile minna, siis hakka juba praegu asju ajama, sest samal päeval ekskursioonile saada võib olla keeruline. Päris huvitav oli vaadata kuidas autosid kokku pannakse!

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #398
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  eino minek ammu kindel, piletid jms olemas. lihstalt mingit nippe vms? eks ööbima saab ikka kuhugi, see vaevalt et probleem on
                  see just imho suurim probleem ongi .. tead palju seal rahvast käib? samas kui migni 300€ vms öö eest maksta prob pole siis fine

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #399
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    tegelt ei ole .. max n2dalaga selge kui syveneda .. kehva on see et imo 90+% diilidest on usa omad


                    oled siinpool ookeanit leidnud ka midagi ja mis routei pidi läbi närisid üldse?
                    Neeg original teemad umbes sama nagu mingit 2+2 megathreadi browsida, aga kättevõtmise asi. Huvitav vähemalt.

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #400
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Europe to Far East Asia R/T + 3X USA Transcontinental Flight (Coast of Atlantic Ocean to Coast of Pacific Ocean ) 316,42 € All-in.
                      Not a throw-away 3X but highly usable for someone in Europe who wants to go to Asia and later wants to do a future C2-C1(e) OJ(3X) C1(w)-C2

                      Keegi selle hammustas läbi? Ei suuda 3x leida et selline hind saada :(

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #401
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                        Europe to Far East Asia R/T + 3X USA Transcontinental Flight (Coast of Atlantic Ocean to Coast of Pacific Ocean ) 316,42 € All-in.
                        Not a throw-away 3X but highly usable for someone in Europe who wants to go to Asia and later wants to do a future C2-C1(e) OJ(3X) C1(w)-C2

                        Keegi selle hammustas läbi? Ei suuda 3x leida et selline hind saada :(
                        Liiga loll veel selle koha pealt ja pole lugemisega isegi nii kaugel et kõiki regioonikoodide täpsustusi tuvastada, aga praegu prodel oleks solid hit küll, kes taisse jollerdama tahavad minna.

                        Kas see 3x jura, kui läheb coast of atlantic to coast of pacific, siis välistab pmst kohe kõik suuremad idakalda linnad ja peaks võimalikke route korralikult koomale tõmbama?

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #402
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Ei pruugi välistada. Võibväljuda ka suurtest linnadest. Et 3x leida tuleb matrixis kasutada nearby featuret. 3x peaks siis võimalikult odav olema ja C2 (euroopa) - C3 (aasia) võimalikult suure kütusetasuga. Hetkel tuleb veel tuupida natuke.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #403
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Kui kvalifitseerub legit aruteluna, siis võid seletada, kuidas matrixis saaks ainutl selle fuel surcharge järgi otsida.
                            Mingi kommentaar oli ühes teemas, et kuigi drop ei pruugi olla 100%, siis saab kiirelt otsida selle parameertiga ka. Pole suutnud tuvastada.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #404
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              minu kogemus on see, et neid parameetreid reaalselt pole. 2x juba. proovin paar korda veel ja annan teada
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • estdonk
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2011
                                • 450

                                #405
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Proovisin natuke dongata siin: Sain 1 dumpimisega hakkama ka lõpuks. Base fare võiks muidugi veel soodsam olla aga selline reis Kopenhagenist Bangkokki




                                Siis tuli lisada 1 lend juurde teispool ookeani ja kütusetasu kadus.




                                peab veel harjutama, katsun novembriks endale piletit leida.


                                Miks pilte ei näita?
                                Last edited by estdonk; 21.08.13, 13:11.

                                Comment

                                Working...