Re: ***Ametlik reisimise teema***
Norras saab nii heeringat, kui ka hea õnne kooral vähemalt 2 sorti haisid. Lisaks sportkalastuse kuningas, paltus, on vägagi reaalne saak :) lisaks veel kümnete viisi erinevaid tursalisi, merihunti, atlandi lõhet jne. Siiski kalastaja paradiis :) Aga see juba offtopic.
Norras saab nii heeringat, kui ka hea õnne kooral vähemalt 2 sorti haisid. Lisaks sportkalastuse kuningas, paltus, on vägagi reaalne saak :) lisaks veel kümnete viisi erinevaid tursalisi, merihunti, atlandi lõhet jne. Siiski kalastaja paradiis :) Aga see juba offtopic.
Klaipedas (Palnagast 25 km) läheb ka terve päev ära. Sinna ka pole erilist mõtet autoga minna. Lihtsam on Palanga bussijaamast marsa või bussiga. Pilet maksab ka ainult 1,5 euri üks ots. Klaipedas lähed kas jala või taksoga (4 euri) sadamasse ja sealt jalutad praamile (pilet alla 1 euro edasi tagasi kokku) ning sellega Nida poolsaarele, kus asub ka päris vinge meremuuseum. Kahjuks on see aasta Delfinaarium endiselt remondis. Nida liiguvad ka bussid millega saab minna liiva düünesid vaatama ja seal on ka peale vihma lootus leida merevaiku. Viimased 7 aastat olen puhanud ja pidutsend iga suvi Palangal. Seest aasta lähen juuli lõpus uuesti. Meie jaoks on seal võrreldes Eesti turistilõksudega ikka megaodav (Õlu Restoranis 2 euri ja bubis 1,5 euri). Igasugu Pärnud ja Saaremaad ei taha enam nähagi. Inimesed on sõbralikud ja 7 aasta jooksul olen seal käinud igasugustel üritustel ja joomapidudel ja pole siiani näinud mitte ÜHTEGI kaklust ega tõmblemist, mida näed Eesti baarides igal nädalal. Juuli alguses peaks olema seal ka rannas mingi festival. Eelmisel aastal käis rannas 24H järjest pidu ja peaesinejaks oli ATB ning pilet ainult 4 euri. Rahvast vähemalt 50K
Comment