***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #346
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Norras saab nii heeringat, kui ka hea õnne kooral vähemalt 2 sorti haisid. Lisaks sportkalastuse kuningas, paltus, on vägagi reaalne saak :) lisaks veel kümnete viisi erinevaid tursalisi, merihunti, atlandi lõhet jne. Siiski kalastaja paradiis :) Aga see juba offtopic.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #347
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Palanga soovitusi paluks.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #348
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        Palanga soovitusi paluks.
        käisin ise eelmine aasta klaipedas (mingi 25km palangalt vist), olin ka mõned päeva palangas. hotell võta kuhugi põhitänava lähedale, kuskilt linna otsast on eriti fucked liikuda + rämedad huiarid taksojuhid seal. nende "kodumajutuste" peale ma eriti ei loodaks, mida vanamehed/-mutid tee ääres pakuvad .. ma k2isśin 2-3'st läbi, epic peldikud. maybe sattusid sitad, ei tea. Üldiselt soovitaks mingi nädal vms ette bookdia.. Samas kui eriline mugavus ei loe, siis need kodumajutused prolly sobiks ka

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #349
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Mugavus just loeb, vana inimene juba.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #350
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Olin just Jaanipäeval Palangas. Taksojuhiga lepid enamasti enne sõitu hinna kokku. Tore koht koos oma spukltuuri pargi ja seiklusrajaga on http://www.hbh.lt/ Seal läheb enamasti terve päev ära ja söögid on über nuts. Asub Palangast ca 12 km kaugusel ja taksoga läheb 30 kohalikku üks ots ehk 8,5 euri. Ööbisin seekord kohe peatänava kõrval korteris (peatänavale 1 min ja randa 5 min kõndimist). Korter oli 2 toaline ja täis euroremondiga. 2 telekat dushid, köögid, voodipesud, rõdu jne.. Ühe ööst maksime 55 euri. Nelja peale jagades mingi 14 euri kärss. Ja seda ka läbi vahendaja ja maksin vist ülegi. Olen Palangal ööbinud ka suht viisakas kohas 4 euri öö Klaipedas (Palnagast 25 km) läheb ka terve päev ära. Sinna ka pole erilist mõtet autoga minna. Lihtsam on Palanga bussijaamast marsa või bussiga. Pilet maksab ka ainult 1,5 euri üks ots. Klaipedas lähed kas jala või taksoga (4 euri) sadamasse ja sealt jalutad praamile (pilet alla 1 euro edasi tagasi kokku) ning sellega Nida poolsaarele, kus asub ka päris vinge meremuuseum. Kahjuks on see aasta Delfinaarium endiselt remondis. Nida liiguvad ka bussid millega saab minna liiva düünesid vaatama ja seal on ka peale vihma lootus leida merevaiku. Viimased 7 aastat olen puhanud ja pidutsend iga suvi Palangal. Seest aasta lähen juuli lõpus uuesti. Meie jaoks on seal võrreldes Eesti turistilõksudega ikka megaodav (Õlu Restoranis 2 euri ja bubis 1,5 euri). Igasugu Pärnud ja Saaremaad ei taha enam nähagi. Inimesed on sõbralikud ja 7 aasta jooksul olen seal käinud igasugustel üritustel ja joomapidudel ja pole siiani näinud mitte ÜHTEGI kaklust ega tõmblemist, mida näed Eesti baarides igal nädalal. Juuli alguses peaks olema seal ka rannas mingi festival. Eelmisel aastal käis rannas 24H järjest pidu ja peaesinejaks oli ATB ning pilet ainult 4 euri. Rahvast vähemalt 50K

            Niipalju kui ma oma tuttvaid ja sõpru olen sinna kaasa vedanud ei käi neist enam keegi eriti suvel Pärnus ega Saaremaal.

            Head Reisi
            Suht fun ja tore koht on Palanga. Seal unustad äragi, et oled Baltikumis.

            Suhkruvatt on ka sigaodav. Eestis küsitakse laatade ajal 2 või 3 euri, seal maksab 60 senti.

            Comment

            • Kihog
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 101

              #351
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
              Olin just Jaanipäeval Palangas. Taksojuhiga lepid enamasti enne sõitu hinna kokku. Tore koht koos oma spukltuuri pargi ja seiklusrajaga on http://www.hbh.lt/ Seal läheb enamasti terve päev ära ja söögid on über nuts. Asub Palangast ca 12 km kaugusel ja taksoga läheb 30 kohalikku üks ots ehk 8,5 euri. Ööbisin seekord kohe peatänava kõrval korteris (peatänavale 1 min ja randa 5 min kõndimist). Korter oli 2 toaline ja täis euroremondiga. 2 telekat dushid, köögid, voodipesud, rõdu jne.. Ühe ööst maksime 55 euri. Nelja peale jagades mingi 14 euri kärss. Ja seda ka läbi vahendaja ja maksin vist ülegi. Olen Palangal ööbinud ka suht viisakas kohas 4 euri öö Klaipedas (Palnagast 25 km) läheb ka terve päev ära. Sinna ka pole erilist mõtet autoga minna. Lihtsam on Palanga bussijaamast marsa või bussiga. Pilet maksab ka ainult 1,5 euri üks ots. Klaipedas lähed kas jala või taksoga (4 euri) sadamasse ja sealt jalutad praamile (pilet alla 1 euro edasi tagasi kokku) ning sellega Nida poolsaarele, kus asub ka päris vinge meremuuseum. Kahjuks on see aasta Delfinaarium endiselt remondis. Nida liiguvad ka bussid millega saab minna liiva düünesid vaatama ja seal on ka peale vihma lootus leida merevaiku. Viimased 7 aastat olen puhanud ja pidutsend iga suvi Palangal. Seest aasta lähen juuli lõpus uuesti. Meie jaoks on seal võrreldes Eesti turistilõksudega ikka megaodav (Õlu Restoranis 2 euri ja bubis 1,5 euri). Igasugu Pärnud ja Saaremaad ei taha enam nähagi. Inimesed on sõbralikud ja 7 aasta jooksul olen seal käinud igasugustel üritustel ja joomapidudel ja pole siiani näinud mitte ÜHTEGI kaklust ega tõmblemist, mida näed Eesti baarides igal nädalal. Juuli alguses peaks olema seal ka rannas mingi festival. Eelmisel aastal käis rannas 24H järjest pidu ja peaesinejaks oli ATB ning pilet ainult 4 euri. Rahvast vähemalt 50K

              Niipalju kui ma oma tuttvaid ja sõpru olen sinna kaasa vedanud ei käi neist enam keegi eriti suvel Pärnus ega Saaremaal.

              Head Reisi
              Suht fun ja tore koht on Palanga. Seal unustad äragi, et oled Baltikumis.

              Suhkruvatt on ka sigaodav. Eestis küsitakse laatade ajal 2 või 3 euri, seal maksab 60 senti.
              Väga hea info, kuna homme Palangale minek.

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #352
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Ja kui mujalt ööbimist ei leia siis Palanga bussijaamas on tädikesed, kes üürivad kas enda kortereid-tubasid-majasid väja või vahendavad kellegi teiste omasid jne. Istuvad seal pruuni plankaia ääres. Enamasti hakkavad ka omavahel jagelema ja üksteise pindu maha tegema jne.. See on juba omaette elamus. Kui 10 vanamutti sulle korraga peale lendavad omavahel jageledes. Nendel on alati mingi öömaja pakkuda. Peaasi, et peatänava lähedusse saad.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #353
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Cambodia soovitusi paluks. Kes käinud, näinud ja teab.

                  Comment

                  • Looper
                    Grinder
                    • May 2013
                    • 576

                    #354
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Plaan minna Maltale elama mõneks ajaks. Soovitusi paluks, kust korterit üürida, kuidas sinna kõige odavamalt jne.

                    Aitähh ette.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #355
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Miks Malta? Just a friendly questuon :))

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #356
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Sest Malta on nuts.

                        Comment

                        • Looper
                          Grinder
                          • May 2013
                          • 576

                          #357
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Miks Malta? Just a friendly questuon :))
                          Kuskilt kõrvataha pannud ,et Maltal elamine pole üüratult kallis, casinodes hea pokkerit lasta ja kliima peaks ka enamvähem olema.

                          Comment

                          • kondor
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 339

                            #358
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas Looper Vaata postitust
                            Plaan minna Maltale elama mõneks ajaks. Soovitusi paluks, kust korterit üürida, kuidas sinna kõige odavamalt jne.

                            Aitähh ette.

                            Sama jutt, augusti keskel lend. kui keegi teab midagi/kedagi ja kuidas saaks odavamalt mingi korteri oleks tänulik info eest.

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #359
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              2+2 malta teemast v6ib palju v22rt infot leida. Oli ka plaanis selle aasta alguses paariks kuuks minna, aga j2i aasia tripi p2rast katki...Ja seal 2+2 tegutses ka mingi maakler, kelle kaudu paljud korterit üürisid. Ei tea, kas enam tegutseb tho.

                              Link: http://forumserver.twoplustwo.com/92...thread-480630/

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #360
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Kreekas Atheenas keegi teab kesklinna läheduses huvitavaid kohti mida külastada v .a. akropolis jms. Kui linnast välja, mis saartele minna?

                                Comment

                                Working...