***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #331
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    nu Las Vegas ongi ju mõeldud, et turistidelt raha kätte saaks. Poleks ju mõeldav, et turist sealt rahaga lahkub.micro-lowstakes vb ka midstakes mängija kulud on ikka nii suured, mis söövad kõik profiti ära ja enamgi ehk...

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #332
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Sorry, on jah mäluga probleemid, 8000 euri oli hoopis, mis sa kõigile soovitasid vegasesse kaasa võtta.
      8k on number, kui soovid lennata business classiga, ööbida kuu aega Wynnis, einestada viisakates restoranides, käid helikopteriga kanjonis ning shoppad mitu kohvritäit uusi odavaid riideid, millega ajad 1-3 aastat läbi. Vabal ajal gened cashi või tiksud turniiridel.

      See on tõesti maksimumi võtmine.

      Alati on võimalus ka 1500€ga LVsse minna (lennupilet 700€, hotell 30ks päevaks 500€ ja 300€ jääb muudeks kuludeks).
      300€ jääb muudeks kuludeks 30ks päevaks, aga see summa ei kata isegi 30ne päeva toitumist ära.


      edit1: Ma arvan, et u 2700€ga peaks arvestama, kui keegi soovib 30ks päevaks Las Vegasesse minna. Väiksema summaga sellist trippi läbi teha on suht keeruline, kui sa just ei soovi kuponge igas kohas kasutada.


      edit2:
      Nt:
      700€ lend
      30€/öö hotellis= 900€
      30€ söök per päev= 900€
      ----
      Kokku: 2500€



      edit3:
      Sõbraga/sõpradega koos reisides saab paljud arved pooleks teha.
      Last edited by hotcocacola; 10.06.13, 20:03.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #333
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        kusjuures jah, ööbimisel pole vahet kas oled üksi või kahekesi, maksab sisuliselt sama palju. Obv kui mingi ilge turna-cashi hunt ei ole siis pole seal üle 10ne päeva küll midagi teha.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #334
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #335
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            kusjuures jah, ööbimisel pole vahet kas oled üksi või kahekesi, maksab sisuliselt sama palju. Obv kui mingi ilge turna-cashi hunt ei ole siis pole seal üle 10ne päeva küll midagi teha.
            True !

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #336
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              edit2:
              Nt:
              700€ lend
              30€/öö hotellis= 900€
              30€ söök per päev= 900€
              ----
              Kokku: 2500€
              see summa tuleks kahega korrutada, sest miskit tahad osta, mingit tuuri võtta ja mõned 200-500$ turnad ka teha.
              ongi 5k koos.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #337
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                10ne päeva jaoks on 2,5k euri maa ja ilm, sealt läheb lend ja hotell mingi tonn maha ning jääb järgi 200 usd päevas, mille eest saad lubada juba nii mõndagi.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #338
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Keegi Hispaanias härgade eest ärajooksmist on kogenud? Tundub fun: http://www.youtube.com/watch?v=S2j3GSUHixY#t=04m30s

                  Võib-olla minemas, juuli algul toimub, kui keegi veel huvitatud andke teada

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #339
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    http://www.youtube.com/watch?v=_Kl1AxU8_7U üsna lahe tõesti.

                    Comment

                    • Narrator
                      Julm Donk
                      • Apr 2011
                      • 75

                      #340
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Üsna longshot aga tasub proovimist, äkki on keegi midagi sarnast ette võtnud.
                      Igastahes plaan võtta ülikoolist akadeemiline sügisel ja paari sõbraga niisama minna maailma vallutama. Tänapäeval on küll ülimalt populaarne koht Austraalia, kuhu minna elama, kuid ise sooviksime mingit muud alternatiivi. Siit ka küsimus, et äkki keegi/kellegi sõber on käinud samamoodi, kuskil aastakese ära ja oskab enda muljeid jagada, et kuidas neile meeldis/eimeeldinud antud kohas.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #341
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                        Üsna longshot aga tasub proovimist, äkki on keegi midagi sarnast ette võtnud.
                        Igastahes plaan võtta ülikoolist akadeemiline sügisel ja paari sõbraga niisama minna maailma vallutama. Tänapäeval on küll ülimalt populaarne koht Austraalia, kuhu minna elama, kuid ise sooviksime mingit muud alternatiivi. Siit ka küsimus, et äkki keegi/kellegi sõber on käinud samamoodi, kuskil aastakese ära ja oskab enda muljeid jagada, et kuidas neile meeldis/eimeeldinud antud kohas.
                        Norra on selline koht, kust inimesed rikkana tagasi tulevad. Muidugi kliima poolest on see täielik vastand Austraaliale.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #342
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Jah, kliima sitt, aga norras on maailma ühed parimad ookeani kalapüügi võimalused :P

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #343
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Jah, kliima sitt, aga norras on maailma ühed parimad ookeani kalapüügi võimalused :P
                            Ma olen päris kindel, et Austraalias on paremad võimalused ookeanist kala püüdmiseks.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #344
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              Ma olen päris kindel, et Austraalias on paremad võimalused ookeanist kala püüdmiseks.
                              seal on teised kalad ju :P

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #345
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                seal on teised kalad ju :P
                                Siin on jubepalju erinevaid kalu, enamustel kordadel saab kõik erinevad kalad lol. Heeringast haini, kõike olen saanud. Luban, et kevadest hakkan kõvemaks kaluriks, kui seni olen olnud.

                                Comment

                                Working...