***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #316
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Vegases saab tõepoolest öömaja ka 20-50$/päev, kuid väsinud väljanägemisega 1-3 tärnised hotellid, mida viimati renoveeriti 10-15a tagasi pole kindlasti hea diil (NB! Jutt käib esmakordsest LV külastusest!).

    Eelmine aasta enne Wynni ööbisin 3 tärnises Gold Coastis. Iseenesest ei midagi hullu (ca 35$/öö ja asub Stripilt eemal, Palmsi kõrval) aga tolmukiht, mis iga ööga kappidele ja asjadele ilmus....forfucksakes.
    Lisaks, kui su hotell asub turniirikohast kaugel, ehk sa pead igapäev 30-40$ eest taksodega sõitma.

    Kui inimene teenib 3-10k$ kuus, siis ma ei saa aru, miks ta peaks säästma 1k$ hotelli pealt? Natuke kallim hotell on viisakam, turvalisem, rohkemate restoranide ja pubidega ja paremate MÄNGUDE valikuga.



    Siin pole mõtet vaielda. Kui keegi soovib odavamalt LV trippi, siis võtku kasvõi telk ja ööbigu kõrbes. Mina igastahes ei soovita 1-3 tärnist väsinud väljanägemisega hotelli esimeseks Las Vegase reisiks.
    Last edited by hotcocacola; 10.06.13, 13:37.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #317
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Mulle on meelde jäänud coca soovitus Vegasesse vähemalt 8K$ kaasa võtta, et end seal normaalselt tunda.
      Sul on vist mäluga probleemid?
      Aga jah, 8k-ga elaks seal väga hästi ära.

      Ma usun, et söögile/joogile läheb vähemalt 50$ päevas.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #318
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Hmm, olen kuulnud mitmelt tuttavalt, et Vegases saab ok öömaja ca $30 eest. Või miks täpsemalt peaks Vegase esmakordne külastaja matma paarsada $ hotelli alla - kas tõesti väljaspool hotelli ei saa ülejäävat ca 150 dollarit mõistlikumalt kasutada päeva lõikes? Kui paljud sõidavad sinna selle pärast, et aega hotellitoas veeta?
        Minu arvates on see vastupidi. Esimesel külastusel tulebki võtta kallim hotell. Sa oled sightseeingule ja melule lähemal. Hiljem, kui vana kala, ja tead shortcutte ning hea valuega kohti, siis liiguksin mujale.

        Ja Vegasesse minna ja kokku hoidma paari nädalasel reisil - ei näe mõtet. Milleks üleüldse minna siis ?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #319
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Minu arvates on see vastupidi. Esimesel külastusel tulebki võtta kallim hotell. Sa oled sightseeingule ja melule lähemal. Hiljem, kui vana kala, ja tead shortcutte ning hea valuega kohti, siis liiguksin mujale.

          Ja Vegasesse minna ja kokku hoidma paari nädalasel reisil - ei näe mõtet. Milleks üleüldse minna siis ?

          nõus.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #320
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Minu arvates on see vastupidi. Esimesel külastusel tulebki võtta kallim hotell. Sa oled sightseeingule ja melule lähemal. Hiljem, kui vana kala, ja tead shortcutte ning hea valuega kohti, siis liiguksin mujale.

            Ja Vegasesse minna ja kokku hoidma paari nädalasel reisil - ei näe mõtet. Milleks üleüldse minna siis ?


            Täpselt nii!

            edit: Keegi ei käse 200-500€/öö hotelle võtta. 70-100€ eest saab vägagi normaalse elamise.
            Last edited by hotcocacola; 10.06.13, 14:38.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #321
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              E., 8. juuli 2013 - T., 9. juuli 2013 üks öö 14,5 euri pakub booking The Quad Resort & Casino, Located next to Flamingo. Oledki keset kusemist seal stripil.

              Nädalavahetusel on seal mikihiiremaal hoopis teised ööbimise hinnad. Ja kui lobbys rääkida, siis saab igas hotellis ka alla bookingu hinna, mida nad tegelikult pakkuda ei tohiks. Meil juhtus Californias kusagil, San Joses äkki selline asi, et hotell oli overbooked ning anti meile naeratades sviidi võtmed :D

              Loomulikult cocal on mõistlik valida 70-100 eurtsiseid hotelle aga saab ka soodsalt ja normaalselt.

              See selline mikromehe hotell
              Last edited by Konso; 10.06.13, 15:09.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #322
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Nojah, eks küsimus ole prioriteetides. Paari-kolme nädalase reisi pealt hoiab nii ca $3k kokku ja ma eelistaks seda raha pigem väljas käimise või nt turniiride sisse ostmise tarbeks kasutada. Ja kuna Vegas kubiseb öömajadest, siis ei tahaks uskuda, et kõik odavama otsa variandid asuvad keskusest $40 sõidu kaugusel vm.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #323
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Planet Hollywoodis olid head turkad overlayga ja puha. Mingi kell 1200 päeval hakkas ja 40+ inimest. Tase päris kohutav. Sisseost oli ehk 75 taala vms. Cocal oli üks hea leht kus oli pokkeri kohta palju kirjas, ehk viitsib sheerida uuesti.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #324
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Hea leht: http://www.allvegaspoker.com/

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #325
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      NB! Regulaarseid 20-100$ turnasid ma ei soovita mängida, sest rake on tohutu ning mängijaid pole pea üldse. Vegase kohta 40 mängijat on sama, mis Tartu Olympsis 3 tki :)


                      Fyte: taksosõit koosneb ju kahest otsast. Üks ots on ca 15$, seega kokku 30$. Kui lähed kaugemale, siis hind kõrgem.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #326
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Planet Hollywoodi 70$sed turniirid:

                        Total Buy In: $70
                        Admin Fee: $19

                        St seda, et rake on 27% !!!!

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #327
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          vi*ttu, siis on ära näpitud, eelmise aasta augustis oli kindlalt parem seis seal. Vaatasin tookord ja arvutasin ning alla 100 taala eriti normaalseid ei leidnud peale selle. Kas liiga turbod, lühike stäkk või fee liiga suur. Seal tekkis hommikuti ka overlay, kuna garanteeritud rahad olid esimesele kolmele. Siis peab otsima midagi mikromehele mõnusamat :D

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #328
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            cash oli seal old towntownis kah vääga soft.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #329
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Sul on vist mäluga probleemid?
                              Aga jah, 8k-ga elaks seal väga hästi ära.

                              Ma usun, et söögile/joogile läheb vähemalt 50$ päevas.
                              Sorry, on jah mäluga probleemid, 8000 euri oli hoopis, mis sa kõigile soovitasid vegasesse kaasa võtta.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Kogu tripp läks kalliks, sest ma võtsin suht maximumi sellest (business classi lennupiletid, standard -ja luxhotell, taksod, restoranid ja räme-räme-räme shopping.)
                              Nt kuu aega kahes erinevas hotellis olemine= ~3000€.

                              Tripp läks maksma korraliku keskklassi auto.

                              Obv ei kahetse midagi, sest see oli minu esimene ja vb viimane kord Vegases.

                              Põhimõtteliselt eelmise aasta tulemused garanteerisid võrratu Las Vegase reisi ja tõenäoliselt nii kallist & luksuslikku reisi ma lähitulevikus enam ette võtta ei saa (vb ei saa kunagi).

                              See aasta olen premeerinud ennast väga mitmete reiside ja puhkustega (Hispaania, Austria, Dominikaan ja Las Vegas)- võtan elust maksimumi:).
                              Naljakas mõelda, et aasta lõpuks olen ca kolm kuud veetnud välismaal (puhkused + erinevad festivalid).

                              Hint: Kui plaanid Vegasesse tulla kuuks ajaks ning maksimumi võtta, siis arvestage vähemalt 8000€-ga!! Koonerdada ei tasu!

                              Nüüd pikk lebo ja puhkus. Live turnadest ja festivalidest sajoob ees. Tahaks juba Eestisse, saab kahte pulma lähiajal külastada, yay!

                              thanks pöidlahoidjatele ja investoritele ! :)

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #330
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                sa võid sinna 80k ka kaasa tassida, obv saab ka vähemaga hakkama. Kui kokkuhoidlikult majandada, siis hotellile pead arvestama keskmiselt 20-30 taala öö, Mc burgerite peale kah kusagil 15 taala päev ning õlu on sama hinnaga poes nagu meil. Lennujaam on suht linnas seal, shuttle bussid peaksid tasuta olema. 100 taala päev arvestad siis elab ära küll + buy innid.

                                edit: mina pokkerit seal mängisin väga vähe, kuna kaasa ei viitsinud üksi ringi jalutada ning 8 päevaga oli sellest linnast siiber.
                                Nüüd tahaks juba tagasi :D
                                Last edited by Konso; 10.06.13, 17:33.

                                Comment

                                Working...