Re: ***Ametlik reisimise teema***
Vegases saab tõepoolest öömaja ka 20-50$/päev, kuid väsinud väljanägemisega 1-3 tärnised hotellid, mida viimati renoveeriti 10-15a tagasi pole kindlasti hea diil (NB! Jutt käib esmakordsest LV külastusest!).
Eelmine aasta enne Wynni ööbisin 3 tärnises Gold Coastis. Iseenesest ei midagi hullu (ca 35$/öö ja asub Stripilt eemal, Palmsi kõrval) aga tolmukiht, mis iga ööga kappidele ja asjadele ilmus....forfucksakes.
Lisaks, kui su hotell asub turniirikohast kaugel, ehk sa pead igapäev 30-40$ eest taksodega sõitma.
Kui inimene teenib 3-10k$ kuus, siis ma ei saa aru, miks ta peaks säästma 1k$ hotelli pealt? Natuke kallim hotell on viisakam, turvalisem, rohkemate restoranide ja pubidega ja paremate MÄNGUDE valikuga.
Siin pole mõtet vaielda. Kui keegi soovib odavamalt LV trippi, siis võtku kasvõi telk ja ööbigu kõrbes. Mina igastahes ei soovita 1-3 tärnist väsinud väljanägemisega hotelli esimeseks Las Vegase reisiks.
Vegases saab tõepoolest öömaja ka 20-50$/päev, kuid väsinud väljanägemisega 1-3 tärnised hotellid, mida viimati renoveeriti 10-15a tagasi pole kindlasti hea diil (NB! Jutt käib esmakordsest LV külastusest!).
Eelmine aasta enne Wynni ööbisin 3 tärnises Gold Coastis. Iseenesest ei midagi hullu (ca 35$/öö ja asub Stripilt eemal, Palmsi kõrval) aga tolmukiht, mis iga ööga kappidele ja asjadele ilmus....forfucksakes.
Lisaks, kui su hotell asub turniirikohast kaugel, ehk sa pead igapäev 30-40$ eest taksodega sõitma.
Kui inimene teenib 3-10k$ kuus, siis ma ei saa aru, miks ta peaks säästma 1k$ hotelli pealt? Natuke kallim hotell on viisakam, turvalisem, rohkemate restoranide ja pubidega ja paremate MÄNGUDE valikuga.
Siin pole mõtet vaielda. Kui keegi soovib odavamalt LV trippi, siis võtku kasvõi telk ja ööbigu kõrbes. Mina igastahes ei soovita 1-3 tärnist väsinud väljanägemisega hotelli esimeseks Las Vegase reisiks.
TC
Comment