***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #301
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kindlasti on keegi teist käinud Tomorrowlandil. Mis oleksid teie poolsed soovitused mida teha/mitte teha, kaasa võtta jne ning millise eelarvega peaks arvestama?

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #302
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      Kindlasti on keegi teist käinud Tomorrowlandil. Mis oleksid teie poolsed soovitused mida teha/mitte teha, kaasa võtta jne ning millise eelarvega peaks arvestama?
      Õigem oleks esimese asjana vist küsida, kas sul pilet juba olemas? Kui õigesti mäletan, siis kõik piletid osteti suht snap ära.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #303
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        ma pakun, et tal olemas.
        ise jäin ilma see aasta : (

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #304
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Ei ole olemas. Plaanin teha endale juubeli puhul kingituse järgmine aasta ja siis minna. Lihtsalt uurin juba varakult maad kui palju raha pean kõrvale panema.

          Piletid ostetakse jah alla 1h tavaliselt (100k piletit sick). Hiljem küsitakse sellist kirvest (ebayd jne) et oksele ajab.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #305
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Kas Horvaatias on keegi käinud? Plaan on juulis autoga sinna sõita. Kogemusi, nõuandeid?

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #306
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Kas Horvaatias on keegi käinud? Plaan on juulis autoga sinna sõita. Kogemusi, nõuandeid?
              sorm käis eelmise aasta lõpus, ka vist autoga, PM talle.

              Comment

              • Makuz
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 214

                #307
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                3x käinud, ikka sitaks mõnus koht. Soovitan minna ikka mingiks kaheks-kolmeks nädalaks, sest kämpinguid kus olla on ikka väga palju. Kui lähete, siis minge ikka üsna lõunasse, ise olime peamiselt Spliti ja Dubrovniku ümber. Põhja pool olles tundub täiesti tavaline maa, ainult mägisem, aga mida lõuna poole minna seda ilusamaks läheb. Samuti on põhja pool räigelt sääski aga all pool ei ole ühtegi. Rumm on odav, ise lasime mingit Badel rummi, 1L umbes 10€ ja ütleks, et parim rumm, mida kunagi joonud. Hinnad iga aastaga kallinenud, aga midagi jubedat ei ole, eelmine aasta 8kesi käisime ja kokku kulus umbes 1500-2000 eurot ( kütus, campingud, restoranis söömised mingi 5-6 korda, söök ja jook, kiirteemaks) Perekond kellega käisin, on ise käinud seal 8 aastat järjest ja kuna neil kogemusi rohkem, siis ise sõitsime pmst mingi 48h järjest ja olime kohal. Midagi veel meelde tuleb siis editin

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #308
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Keegi Kolkatas kainud? Minek sinna paariks nadalaks

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #309
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                    Keegi Kolkatas kainud? Minek sinna paariks nadalaks
                    Naisi ei soovita kaasa võtta, suht kiirelt pidid ära vägistatud saama.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #310
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Kas see saab tõsi olla, et vegasesse on võimalik lennata 600€ edasi tagasi?

                      Comment

                      • Cheating
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 447

                        #311
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Oleneb kas algusega Eestist või kusagilt mujalt Euroopast.
                        Kui jälgida HolidayPirates lehte siis võib leida isegi ~400€ pileteid ja vahest isegi koos hotelliga.

                        Siin on viimased pakkumised mis on HolidayPirates lehel olnud Las Vegase kohta - http://www.holidaypirates.com/search?term=las+vegas

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #312
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Vegasesse 600€ga??
                          Ma usun, et kui joppab, siis võid 600ga saada. Standard 700-850€.
                          Holidaypirates on hea sait, aga ärgem unustagem seda, et enamus lende stardivad välismaalt, nt Hollandist. St seda, et tuleb osta Tln-Amsterdam-Tln ticket, ehk 180-350€ lisakulu.

                          Vaata www.expedia.co.uk -st flight+hotel diile, sealt võid leida pärle!


                          NB! Need, kes lähevad esimest korda Vegasesse, siis soovitan ööbida Stripil, ehk siis 4-5 tärnises hotellis, kus ööhind jääb 70-300€ vahele.
                          Last edited by hotcocacola; 08.06.13, 20:15.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #313
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Eelmine aasta ööbisin stripil nädala sees mingi 20 taalaga, hotelliks Imperial Palace. Tehti facelifti hotellile väljast aga see nagu ei seganud. Eks ta natuke väsinud oli aga jääautomaadid töötasid ja hotellitoas palju sa ikka viibid. Pilet koos kindlustusega oli vist 600, Tln-Arlanda-Chicago(olime kaks ööd seal)-San Fransisco-Chicago-Alrlanda-Tln. Kindlasti ööbi ka old towntownis, mulle endale meeldis sealne melu isegi rohkem. Vaata bookingus hotelle, osad küsivad kuurorti maksu lisana, osadel on see sees.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #314
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              NB! Need, kes lähevad esimest korda Vegasesse, siis soovitan ööbida Stripil, ehk siis 4-5 tärnises hotellis, kus ööhind jääb 70-300€ vahele.
                              Hmm, olen kuulnud mitmelt tuttavalt, et Vegases saab ok öömaja ca $30 eest. Või miks täpsemalt peaks Vegase esmakordne külastaja matma paarsada $ hotelli alla - kas tõesti väljaspool hotelli ei saa ülejäävat ca 150 dollarit mõistlikumalt kasutada päeva lõikes? Kui paljud sõidavad sinna selle pärast, et aega hotellitoas veeta?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #315
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Mulle on meelde jäänud coca soovitus Vegasesse vähemalt 8K$ kaasa võtta, et end seal normaalselt tunda.

                                Comment

                                Working...