***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #136
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    kui check ini teed ära ja lennule ei l2he siis järgmised lennud on 99.9% tühistatud

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #137
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Nõme süsteem, aga no mis seal ikka, siis jääb sõber nägemata.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #138
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
        nii on. kui 1 etapp vahelt ära jääb siis cancel kogu trip. mul oli sama asi 2a tagasi aasias- pidin siis lõpuks macaust lendama filipiinidele et sealt hong kongi lennata et midagi cancel ei läheks. kuna olin manilast macausse kohapeal lisapileti ostnud. saada mail saad teada lennufirma poliitika
        Jummalast haige ikka ju :) See on pm. sama, et pead Tallinnast lendama Pariisi, et siis sealt tagasi Helsingisse tulla ning edasi lennata soovitud sihtkohta.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #139
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          wow, sick. kellegil mõnda soovitust, mida belgradis vaadata?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #140
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Oma asjade järgi peab seal vaatama :D

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #141
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Rabasin ka Estraveli viimase kampaania raames piletid sinna. Saabumine 6. november.
              siis on vbolla võimalik korra kokkugi saada. annan ülevaate , kus mis on hea, mida teha vms. eelmine kord käisin 3a tagasi, palju juba muutunud.
              lisaks tuleb enne minu sinnajõudmist sealt tagasi "akrisjan", lubas ka top-i mulle teha.

              Comment

              • Murdock
                Grinder
                • Jun 2010
                • 690

                #142
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Mis oleks parim soe riik kuhu praegusel ajal minna talveks.
                Tahaks talveks siit eestist minema ja grindida kusagil soojemas kliimas.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #143
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  botswana

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #144
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Seal ei ole internetiühenduski ei sa feisbuugis käiagi omg

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #145
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Kui suur eelarve on, soojasid riike on suht palju. Euroopas muidugi mitte ühtegi.
                      Aasia oleks parim variant vast. Tai, Kambodza, Vietnam, Filipiinid. Seal saab ka miinuskuudel rahulikult võtta.
                      Millal minek oleks? Ise plaanin veel sellel aastal ühe neist riikidest ette võtta. Otsin lennupiletite veahindu...
                      Jaanuarisse-veebruarisse saab ka odavaid hindu hetkel Saudi Arabian airways-iga Indiasse, Bangladeshi ja Colombosse.
                      India ja Sri Lanka on päris mõnusad kohad (saab microt grinides kenasti hakkama )
                      Ütle kuupäevad, võin vaadata.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #146
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Täpset kuupäeva nagu polegi,aga plaan minna nov lõpp maybe dets algus,eelarve on väike:D
                        Tai tundub hea valik,elamine suht odav pidi olema seal.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #147
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Tai neiusid võiks ka proovida korduvalt

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #148
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Esmalt vaja Aasiasse saada:
                            8 Dets - 17 Veeb. Rooma - Jeddah - Colombo - Jeddah - Pariis 272 EUR
                            Jätkulend Bangkoki või mujale näiteks Air Asiaga

                            Teine variant on lennata HCC moodi nagu härra, ja äriklassis ja otse
                            Last edited by estdonk; 04.11.12, 14:37.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #149
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              tai on kõike muud kui odav .. vb kuskil vihmametsa sees kolkas on odav

                              Comment

                              • estdonk
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2011
                                • 450

                                #150
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                No kui ainult Phuketis ja Pattayal käinud oled, siis võib jah öelda et pole odav. Lõunas on kohti kus saab üsna soodsalt elada, kus pole Saksa ja Vene turiste.
                                Paariks kuuks väike korter üürida saad 400-500 USD eest. Samuti ei pea ju grindi ajal jalgu kalavannis leotama?

                                Comment

                                Working...