***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #121
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Okay, thx vastuste eest.
    Kui piletid ära ostad, siis anna teada kallilt said. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #122
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Plaanis alles Oktoobri keskel minna vms, aga ma ju see kes üleöö ei viitsi asju ajada ja uurin ette ära.
      Nii palju kui vaadanud olen siis leidnud 140€-200€ ranges.

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #123
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Nii palju kui vaadanud olen siis leidnud 140€-200€ ranges.
        edasi-tagasi? ühe otsa jaoks on see täpselt üleöö range
        nii palju aega ette peaks edasi-tagasi <150€ ära grindima

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Plaanis alles Oktoobri keskel minna vms, aga ma ju see kes üleöö ei viitsi asju ajada ja uurin ette ära.
          Nii palju kui vaadanud olen siis leidnud 140€-200€ ranges.
          Mis kamm on Ise ju pidid minuga Aasiasse tulema

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #125
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            edasi-tagasi? ühe otsa jaoks on see täpselt üleöö range
            nii palju aega ette peaks edasi-tagasi <150€ ära grindima
            Edasi-tagasi yep.
            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Mis kamm on Ise ju pidid minuga Aasiasse tulema
            Pole nii balla hetkel kahjuks, käin tööl ja mängin pokkerit atm korraga, 2013 oleks plaan kindlasti.
            Ma igapäev ajan 2+2 endal Tai threadis kõvaks, kõik 27k postitust läbi lugenud teemast, siuke tunne juba nagu oleks ise käinud seal. Ei viitsi koitama minna sinna, kui juba siis juba, aga noh never know, mingi üleöö ime juhtuks (loe:donkament) siis paneks homne päev ajama.
            Last edited by qbj0hn; 23.08.12, 17:41.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #126
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Kui Juulis Amsterdamis käisin ja mõnda coffeshopi uudistamas käisin, siis gramm oli igalpool 5 eurot ning seenevalik oli uskumatu. Ööbimine on seal jah megakallis ning söök veel kallim. Aga Mac/KFC/burgerKing tavapärase hinnaga ning vahel ka päris müstilised soodukad. Nt BurgerKingis oli tavaline burgeri eine 2 eurot. Aga kui pole probleemi dorm tüüpi toas olla, siis soovitan Bulldog hosteli Red Light Districtis, oli puhas ning turvaline.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #127
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                otsi the doors-i coffee shop ülesse, osta morrison haze

                ja kui pole proovinud, siis söö seeni. kolme erinevat tugevust on.
                coffee shopid pole ju enam turistidele avatud. et sealt savu vms osta, siis pead olema linna sisse kirjutatud vms.

                muidu kui Tallinnast RyanAiriga minna, siis paar kuud ette bookides saad Düsseldorfi üheotsa pileti ~25€. Düsseldorf mingi tunni aja sõidu kaugusel Hollandi piirist. siis tuleb muidugi mingisugust bussi/rongiteemat ka bookida. aga tuleb ilmselt odavam ja võimalik, et ka funim.

                edit// my bad. teatud provintsides saab coffee shoppe siiski külastada. Zeelandi, Noord-Brabanti ja Limburgi provintsides ei saa. järgmisest aastast jõustub seadus üle terve Hollandi.
                Last edited by kardaanirist; 23.08.12, 18:04.

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #128
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  coffee shopid pole ju enam turistidele avatud. et sealt savu vms osta, siis pead olema linna sisse kirjutatud vms.
                  2012 suvest jah mingi teema sellega aga seriously, ei usu, et praktikas palju muutunud, kui amsterdamis on/oli ca 700 coffee shoppi

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #129
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Kui ma ei eksi, siis mingi kohtunik tühistas selle seaduse ajutiselt vms. Igatahes Juuli 2012 terve kesklinn haises endiselt ja uksed olid valla.

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #130
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      järgmisest aastast jõustub seadus üle terve Hollandi.
                      never gonna happen
                      pintsaklipslased pole vist veel tagajärgedele hakanud mõtlema

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #131
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        väidetavalt Amsterdami linnavalitsus on sellele tugevalt vastu. ülejäänud riik on nagu "meh".

                        mul sugulane elas viimase aasta Hollandis (mitte Amsterdamis) ja ütles, et vähemalt seal kus tema elas on seadus jõus.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #132
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          See ära bannida oleks vist sama kui Tais kõik litsid läheks pensionile päevapealt.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #133
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Kui keegi tahab minna Hiiumaale ja seal sõprade või kasvõi perega mõistliku hinnaga ööbimist saada, siis RMK Leemeti Metsamaja FTW!


                            €70 eest saate õheks ööks maja ja sauna. Majas on kolm korraliku tuba, kokku 8 voodiga. Korralik suur elutuba diivani, laua ja kaminaga. Köök elektri- ja puupliidiga ning külmiku ja sööginõudega. Duširuum ja WC. Saunamaja on eraldi. Korralik puukerisega saun, duširuum ja kaminaga eesruum. Saunast otse tiiki. Kõik ruumid on suhteliselt korralikud, põrandad ei kleepu, puhas. Puud on kuuris olemas, kõik hinnas.
                            Väga timm koht kus rahvaga mingi nädalavahetus veeta. Ametlikult vist hind 8'le, aga keegi seda ei kontrollinud. Meid oli küll 7. Võti peideti päev varem maja juurde ära ja läksid kuna läksid. Enne lahkumist helistad ette ja maksad kohapeal sullis.
                            Soovitan.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #134
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              Ise olen Phuketis 25.okt alates paar nädalat.
                              Rabasin ka Estraveli viimase kampaania raames piletid sinna. Saabumine 6. november. Vahepeatus Kuala Lumpuris ja kuna mul sõber elab Penangi saarel Malaisias, siis pidasin peenikest plaani, et Kualast edasi lennukiga ei lähe vaid reisin mööda maad Phuketisse, kust siis koju hiljem. Aga reisifirma väitis, et ühtegi lendu broneeringul vahele jätta ei tohi. Vastasel juhul võib lennufirma tagasilennu piletid üldse tühistada. Kui reaalne oht see on? On kellelgi kogemusi? Või kui Kualas järgmisele lennule check-in ära teha, aga lennule mitte minna?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #135
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                nii on. kui 1 etapp vahelt ära jääb siis cancel kogu trip. mul oli sama asi 2a tagasi aasias- pidin siis lõpuks macaust lendama filipiinidele et sealt hong kongi lennata et midagi cancel ei läheks. kuna olin manilast macausse kohapeal lisapileti ostnud. saada mail saad teada lennufirma poliitika

                                Comment

                                Working...