***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #106
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kuna siin paljud elanud/reisinud idas, siis "must do" Phuketis ja Kuala Lumpuris?

    ..ja süstid on nüüd juba overrated vist?

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #107
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      Kuna siin paljud elanud/reisinud idas, siis "must do" Phuketis ja Kuala Lumpuris?

      ..ja süstid on nüüd juba overrated vist?
      Mul ka samad sihtkohad + siem reap. Hepatiidi süstid lasen vist ikka ära teha.
      balilt õnnestus meie firma raamatupidaja tütrel koolera üles korjata. Ei pidavat ilus olema.

      Comment

      • estdonk
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2011
        • 450

        #108
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Sama plaan jõuluks paariks nädalaks Taisse/Filipiinidele minna.
        Phuket on igatahes räme turistikas ja sinna oma jalga enam ei tõstaks igatahes.
        Külastaks idapool asuvaid saari, Koh Samui näiteks. Vähe turiste, valge liiv, sinine meri. Kosed ja kookospähkliistandused. Rendi roller ja käruta ringi mööda saart, Ko Phangan on teine saar, sinna ei sattunud kuid laev läheb Samuilt.
        Tais süstide pärast küll ei muretseks, lihtsalt vaata mida sööd/jood.
        Trip.ee-s on ka küllalt palju materjali Tai kohta.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #109
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Tai kohalikud, mis hinnaga oktoobri lõpust novembri keskpaigani kuskil rannapiirkonnas mingi lihtsama korteri või maja üürida saab? Ja millist piirkonda vaadata kui väga suurtest turistilõksudest ei hooli? Kaks täiskasvanut ja väike laps.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #110
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Phuket, Kata või Karon beach. Loodus super ja Patongist eemal, kus möll käib.
            ca 250-300€ 2 nädalat.
            Kui laps, siis soovitan auto ka rentida kohapeal.

            Ise olen Phuketis 25.okt alates paar nädalat.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #111
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Kus kohast kõige soodsamalt oleks võimalik pileteid Amsterdami saada kui keegi spetsiifiliselt on kursis või hiljuti käinud.
              Ja mingit reasonable hinnaga hotelli kuskil normis asukohas. Nagu ma aru olen saanud seal ööbimisel euroopa kõige kallimad hinnad. 100€ per night küll ei raatsi maksta.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #112
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Kus kohast kõige soodsamalt oleks võimalik pileteid Amsterdami saada kui keegi spetsiifiliselt on kursis või hiljuti käinud.
                Ja mingit reasonable hinnaga hotelli kuskil normis asukohas. Nagu ma aru olen saanud seal ööbimisel euroopa kõige kallimad hinnad. 100€ per night küll ei raatsi maksta.
                Meie oleme 2 korda ööbinud hotellis Washington. Pakuvad kahte apartmenti ja hunnikus harilikke hotellitube. Apartmendis tuli öö 40€ per face (4 inimest). Kesklinnast 20min jalutada. Taksoga 20€. Tramm sõidab peaaegu ukse ette. Alumise korruse apartment on parem.

                Piletid ostsime mõlemad korrad hulludelt päevadelt stockist. Need kohekohe algamas vist.

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #113
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Ja mingit reasonable hinnaga hotelli kuskil normis asukohas. Nagu ma aru olen saanud seal ööbimisel euroopa kõige kallimad hinnad. 100€ per night küll ei raatsi maksta.
                  tähtis on bronnida/maksta netis, koha peal pole pooltel kohtadel hindu väljas, pannakse näo järgi
                  kesklinnas alla 100€ eriti ei saa, kui ei ole valmis nelja seina + voodiga leppima (wc-d pole), siis saaksid 60-70€ga

                  ja tuleks meelde jätta, et paljudes kohtades üritatakse scammida ... mitu korda on kohvikutes vale summa tagasi antud jne.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #114
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Mis budgetiga 3-4ks päevaks sinna pilvitama reasonable minna on?

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #115
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Mis budgetiga 3-4ks päevaks sinna pilvitama reasonable minna on?
                      pilved ei maksa suhteliselt midagi ... toit on see, mis maksab

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #116
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Mis budgetiga 3-4ks päevaks sinna pilvitama reasonable minna on?
                        600-700 peaks kenasti välja mängima. Selle raha eest võiks käija väljas söömas 2x päevas ja õhtul teadagi kust läbi põigata, kui huvi on. Kanepi g on 10-15€.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #117
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Sinna kohta pole vaja minna kuna ühe neiuga koos on plaanis minna. See siuke semi-hipster, seega ollakse vast õlle, savu ja burksi peal.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #118
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            No siis saad 500€ hakkama per face :). Seal õnneks kõik käe-jala juures. Palju seigelda ei ole vaja. Trammipilet on mõistlik võtta kohe nii mitmeks päevaks, kaua peatud.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #119
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              otsi the doors-i coffee shop ülesse, osta morrison haze

                              ja kui pole proovinud, siis söö seeni. kolme erinevat tugevust on.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #120
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Okay, thx vastuste eest.

                                Comment

                                Working...