***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #91
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Okay, huvitav. Ei teadnudki seda :D.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #92
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      John, kuhu lähed üldse?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #93
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        usase pokkerist närve puhkama. mingi 3 kuud olen seal, suvel chilliks eestis ja siis sügisel vaatab edasi mis saab. hetkel niimoodi swinginud ja üks korralik paus kuluks ära. vbl merges bumhuntin aint hu-d veits aga ei usu, et eriti mängin

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #94
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          mis seal peale hakkad?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #95
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Sugulane kutsus ise, neil seal oma maja new jerseys.
            Ei tea veel mis peale hakkan, sugulase mees ajab mingit osta, müün vahetan äri seal netis ja igasugu oksjonitel jne ja ütles, et võib seal ka abi vaja olla. Põhieesmärk on siiski kaardimängust aeg maha võtta ja nelja seina vahelt välja saada ja muud elu ka näha.
            Suuremaid linnu näha jne, atlantic citys kerge gamble jms.
            Sugulane ise 8a seal elanud ja ta käinud Eestis ka viimasel ajal päris tihti ja saan normaalselt läbi. Miks mitte kui ise kutsuti nii. Elamine jms pmst freeroll ju.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #96
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Üks tuttav kasutab seda välismaal (tripiv pöris palju): http://airbalticcard.net/ . Ütles et pidi olema üks paremaid ja odavamaid, ma ise täpselt tho pole uurinud ja võrrelnud hindu.

              Comment

              • rollkopter
                Grinder
                • Oct 2011
                • 501

                #97
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                kauaks yldse usasse minna v6ib k6ige kauemaks ajaks ilma igasugu elamis ja t66loata?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #98
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  3 kuud kui esimest korda lähed.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #99
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    3 kuud kui esimest korda lähed.
                    Hmm.. mulle on nt neid raamatu müümise värke korduvalt pähe määritud (SW etc) ja need tripid kestavad pea 4 kuud.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #100
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Ei tea ei oska kommenteerida, endal üle 3e kuu pole võimalik olla igatahes.
                      Ema ntx 2 x käinud seal ja võib olla 6 kuud nüüd kui läheks.
                      Last edited by qbj0hn; 21.02.12, 20:42.

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #101
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Hmm.. mulle on nt neid raamatu müümise värke korduvalt pähe määritud (SW etc) ja need tripid kestavad pea 4 kuud.
                        Nendega saab J1 tööviisa mis peaks max 4 kuud olema ja enne ja pärast võib ka 1 kuu riigis sees olla.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #102
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Kellelgi kogemusi Valgevene transiitviisa taotlemisel?

                          Kas see võib saada takistuseks?
                          Visa Support Documents for:
                          transit visa (type B, period of validity 2 days) is in question upon presentation of valid visa of the country of destination or, if such visa isn't needed, other documents, proved the necessity to cross the Belarusian borders on a way to the country of final destination (ticket, itinerary, etc.).
                          Minek tsikliga ja ööbimine telkides, mingeid broneeringuid pole, mingeid plaane pole.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #103
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            kui làhen 3ks nadalaks indiasse, kuhugi kolkasse, siis keegi oskab oelda palju vaktsiinid maksavad? otsin netist aga ei leia raisk
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #104
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              kui làhen 3ks nadalaks indiasse, kuhugi kolkasse, siis keegi oskab oelda palju vaktsiinid maksavad? otsin netist aga ei leia raisk
                              mingi peaaegu 2a tagasi nats v2hem l2ks a hepatiid ja tüüfusevastane vms 800 eeki + malaaria rohud mis olid ca tonn .. aga neid malaaria rohte pole imo vaja kui kuskil dzunglis ei köäi

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #105
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                ty leits
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...