*** MÄRTSI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Sattusin üxkord seda vaatama ja tookord räägiti kuidas trükikoda oli kasiino jaoks trükkinud osad kaardid erineva tagumisemärgistusega. Madalamad ja kõrgemad kaardid erinevalt. Muidugi trükikoda ei teinud seda tahtlikult vaid üks töötaja oli rikkunud osad trükiplaadised.Algselt postitas harryahven Vaata postitustfox crimelt hea asi, a hakkab kahjuks lõpema. "hasartmänguskeemid".
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
See paistab päris mugav, endal selline eemaldatava seljatoega, pikemalt grindid siis hea madalamale lasta.Algselt postitas pastilaa Vaata postitustEndal elutoas selline vigur. Mugavamat ja lahedamat lesimiskohta annab otsida:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
-
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
http://forumserver.twoplustwo.com/54...1/index92.html
92. lehel kinnitab oma võitu
sick, 210 buyini 31 päevaga...fml
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
päris vinge hand replayer on 2+2's, siia pole kuidagi seda võimalik integreerida?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
FYP.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitusthttp://forumserver.twoplustwo.com/54...1/index92.html
92. lehel kinnitab oma võitu
sick, 210 buyini 26 päevaga...fml
ja sick indeed
Comment
TC
Comment