Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Eeeeeeeestiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Vassiljev pole vist hiiteri peal w :D
Kui mäng jääb viiki või Eesti võidab, siis Serbia fännid teevad Tallinna maatasa :D:D, gl guys
Eeeeeeeestiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Vassiljev pole vist hiiteri peal w :D
Kui mäng jääb viiki või Eesti võidab, siis Serbia fännid teevad Tallinna maatasa :D:D, gl guys
TC
K 
6
7 
Comment