*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1771
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    A sa osta projektor ja lase arvutist pilt seina peale. Hea diivanil või voodis lesides grindida.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #1772
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Kui palju võiks küsida ajakirja eest "Huvitav Žurnaal: Suvi 1936"? Mõtlesin, et võiks maha müüa. Leidsin selle peale korteri ostmist remondi käigus.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1773
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        ostas läks 36 a sügise oma 5,6 euriga

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1774
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Mingit siukest arvutitooli on olemas mille peal saaks konkreetselt lebotada ja oleks mugav olla.
          Kuigi see on väga halb komme siis ma ei suuda lihtsalt sirge seljaga grindida nagu kohusetundlik aabitsa poiss.
          Alati mingis ime asendis,jalad lauapeal jne.Kuidagi kägaras või küllili.
          :(
          Mugav jalatumbaga tugitool • polsterdatud porolooniga ja kaetud kunstnahaga • karkass puidust ja metallist • tugitool pööratav ja istme kalle reguleeritavMugav jalatumbaga tugitool•polsterdatud porolooniga ja kaetud kunstnahaga•karkass puidust ja metallist•tugitool pööratav ja istme kalle reguleeritav


          Mugav Arlanda-tugitool • iste nahast, tagakülg kaetud kunstnahaga • küljepeal kang, jalatugi liigub tooli alt ette • seljatuge saab lasta lamavasse asendisse • tooli istmekõrgus 45 cm • kolmeosaline mehhanism: seljatugi, iste ja jalatoedMugav Arlanda-tugitool•iste nahast, tagakülg kaetud kunstnahaga•küljepeal kang, jalatugi liigub tooli alt ette•seljatuge saab lasta lamavasse asendisse•tooli istmekõrgus 45 cm•kolmeosaline mehhanism: seljatugi, iste ja jalatoed

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1775
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Suured tänud!Damn need tunduvad küll mugavad.Täpselt taoliseid mõtlesingi :D

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1776
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Tra ma jääks magama, kui sellisel lesimistoolil grindida. Mugavad paistavad kahtlemata.

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #1777
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Üks sõber tegeleb sellega, ta maailma tasemel. Käis ka 2011 samal üritusel, see gibbon kutsub parimad kokku - kogu trip tasuta. :D

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1778
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Suured tänud!Damn need tunduvad küll mugavad.Täpselt taoliseid mõtlesingi :D
                  Grindida seal ei saa. Mina vähemalt ei saa. Mugavad on küll jah.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #1779
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    rigged, 1-0 serbiale

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1780
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      **** mis talv on väljas. Aprill käes kohe.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #1781
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        RIGEGGEGEGEDs< 12 koht 10 saaavad pärnusse piletid no mida vi**u nagu,tra ma ei või

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1782
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          lmao, vaatasin lõppu......mmm close
                          Estonian Poker Cupile on reganud hetkel 78 osalejat (100 on cap!). Need kes soovivad osaleda, siis hop-hop, käbe regama!

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #1783
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            oli koht kus suruda,flip oli aga no ei tule koju ju!
                            btw,10 koht vanajumal,see kukkus imema ja siis sai kaarti ka ja sai pileti obv

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1784
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              pac ---> cashout to MB ---> deposit PS ---> register

                              oll, ei ole ju raske :D?

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #1785
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                ThinkDummy: this table is tighter than a ugly fat 3rd grader

                                Comment

                                Working...