*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1591
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda, kuda politsei nii kiiretsi kahtlusalused leiab?
    Tõenäoliselt ju kurikamõrvar natuke möllas hommikul ja läks koju ja hommikul rahulikult tööle

    Samamoodi vägistajaga kes töö ära teeb koju läheb ja homme tööle pohmaka peaga:P

    Kas keegi oskab öelda, kuidas politsei töö käib?See tundub suht müstika kuda leitakse kahtlusalune üles, kel pole kuriteoregistridki.

    PS mitte et ma ise sarikilleriks tahaks hakata, aga lihtsalt huvitav on teada kuidas suht olematust sitaustioonist puzzle kokku pannakse
    Terve see postitus on oma toonilt nii vale. Aga noh, mis seal ikka.

    Igatahes: http://tinyurl.com/46znpqm

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1592
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Kas keegi oskab öelda, kuda politsei nii kiiretsi kahtlusalused leiab?
      Tõenäoliselt ju kurikamõrvar natuke möllas hommikul ja läks koju ja hommikul rahulikult tööle

      Samamoodi vägistajaga kes töö ära teeb koju läheb ja homme tööle pohmaka peaga:P

      Kas keegi oskab öelda, kuidas politsei töö käib?See tundub suht müstika kuda leitakse kahtlusalune üles, kel pole kuriteoregistridki.

      PS mitte et ma ise sarikilleriks tahaks hakata, aga lihtsalt huvitav on teada kuidas suht olematust sitaustioonist puzzle kokku pannakse
      Siia sobiks see CSI pilt, kus suurendavad auto registreerimisenumbrimärgil olevat polti ja selle peegeldusest leiavad mõrvari.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1593
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Terve see postitus on oma toonilt nii vale. Aga noh, mis seal ikka.
        Minu mõtted täpselt.


        Priva, mõtled muidu vägistajaks hakata või vähemalt ära proovida?
        edit: ei mõista hukka.
        Last edited by KristjanLaas; 26.03.11, 22:31.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1594
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          muide, Power hit radiost tuleb hetkel DJ Renegade, maximaalne viil (tervitused tööõpetuse õpetajatele :D)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1595
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Kuriteol on alati motiiv. Selle abil leitakse süüdlane. Kui motiivi ei ole, või on see väga ajuvaba, siis on raske leida.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1596
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Kas keegi oskab öelda, kuda politsei nii kiiretsi kahtlusalused leiab?
              Tõenäoliselt ju kurikamõrvar natuke möllas hommikul ja läks koju ja hommikul rahulikult tööle
              Minu jaoks on müstika hoopis see, kuidas neil nii kaua aega läks.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1597
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Minu jaoks on müstika hoopis see, kuidas neil nii kaua aega läks.
                Nagu alaska ütles, siis kurikamõrvarit oligi raske leida, kuna motivatsiooni otseselt ei olnud.
                Kaameraid ja pealtnägijaid ka polnud, v.a. koolilapsed, kes ka asja eemalt nägid.
                Paneb imestama, et üldse üles leidsid ja selles osas küll hea töö EP poolt.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #1598
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Privadori ja lebovenna jutt kokku on mõistlik, kuid probleemi olemasolu tuleb tunnistada. Väga palju on kasiinos inimesi, kes ei saa mängude olemusest täielikult aru ning lootuses võita mängivad maha oma varad. Pokker jm gamblemine on tarkade inimeste mängud.

                  Comment

                  • mihkel88
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 140

                    #1599
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Kõigepealt püstitatakse uurimisversioonid, mida siis kontrollima hakatakse. Menetlusmetoodika ja-taktika on päris põnevad

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1600
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Ma arvan, et pokkeris tuleb uus fishine ajajärk suht varsti.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1601
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        miks?

                        edit: imo praegult ongi väga fishine ajajärk

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1602
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Sest Eestis enamus toime pandud mõrvad on olmemõrvad nö kiremõrvad. "See tähendab, et tapmisega päädib omavahel vähem või rohkem tuttavate inimeste vahel tekkinud konflikt, mis sageli leiab aset ühise alkoholijoomise käigus ning enamasti kinniste uste taga"

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1603
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Btw, High Stakes Pokeri Ep5 on väljas!

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1604
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Vaga hadine kysimus, aga kas keegi leiab palun 1 kord elus lingi, kust f1 etappi vaadata saab?
                              Jaan teene volgu, kui vaja lund rookida, siis tulen appi vms.

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #1605
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Enam vist ei saa, kuna live on läbi.

                                Comment

                                Working...