*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1561
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    OK, lihtsalt see sloti osa tundus jube kahtlane :D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1562
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      OK, lihtsalt see sloti osa tundus jube kahtlane :D
      2+2-e threadist pilt :)
      Yeah,siuksed asjad eksisteerivad
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #1563
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Enamus online keskkonnad on baccarati, crapsi, rulli ja blackjacki oma boonuse vabastamise tingimustest välja jätnud, sest need on liiga väikse house edge-ga mängud, nii et enne boonuste jahtimist peaks kindlasti põhjalikult tingimused läbi uurima.

        Mis puutub kasiino skillimängudesse, siis olen ise täpselt samal seisukohal, nagu üks eelkõneleja - niiakaua kui mängija teab, mida ja miks ta teeb, ei näe ma nendes mingisugust probleemi, makstakse ju lihtsalt meelelahutuse eest (mõnele meeldib kinno uusimat välja tulnud filmi vaatama minna, mõnele meeldib vaadata kuidas rullis kuulike veereb). Aga neid, kes seal tõsimeeli rikastuda üritavad või oma viimast raha meeleheitlikult auku ajavad on küll alati kurb vaadata...

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1564
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Armastamas elu.
          Jõudsin just Hawaiile ja peale 7t kuud halli ja lund on see tunne ikka päris faking imeline.
          Aitab ka see, et polnud kunagi varem isegi lennukiga sõitnud ja eesti lähiümbrusest kaugemale jõudnud.
          Väga mõnus.

          Okei sick, eesti biitis Uruguaid ka, tahaks nutta:D
          Last edited by KristjanLaas; 26.03.11, 07:37.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1565
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Ei tea.Pole suitsu isegi sõjaväes nii kiiresti ära kustutanud.1x on aint hullem ehmatus olnud ja see hullem oli 10x hullem.1x ehmatati nii,et ma kokutasin mingi 3a prst seda.
            Ehmatus nägi ise selline välja,et kunagi väga ammu ammu vaatasin sõbra pool seda filmi "the ring" vms.
            Elas viiekordses majas ja trepikas tuled ei põlenud.No hakkasin siis trepist alla õhtul minema peale filmi vaatamist ja järsku hakkas see the ringi hääl kostma alt poolt kus keldrid on.Mäletate küll seda rigged häält "vrrriuu".
            Liikusin siis alla poole ja järsku nurga tagant sõbra õde ehmatas.Ma lendasin insta pikali kükki maha,mitu minutit sõnagi suust ei tulnud ja surma hirm oli vist peal.
            Peale seda kokutasin mingi 3a järjest k,p,t-d.
            Selline jutt siis...
            Muahahaaa ma vaatasin seda filmi kunagi kah üksi öösel ilgelt süvenenud ja värki kui üks hetk mingi tagumine vastu akend hakkas tõmbas jahedaks küll. Tuli välja et naabripoiss tahtis maja ees suitsu teha.

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #1566
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              vahetame pisaraid kiku

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1567
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                vahetame pisaraid kiku
                Minu pisarad on sinu pisarad ja vastupidi niikuinii

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                edit: asi kisub homoerootiliseks, here´s a distraction

                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...vaatamiseks%29
                Last edited by KristjanLaas; 26.03.11, 09:10.

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #1568
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  video suht magus. kuid liialt ilus et tunduda ehedana. räägi oma naisest. mis tallle meeldib?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1569
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    :(

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #1570
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Mis ajast Sharkscope segast peksab? Praegu vaatasin seda, ja näitab, et eile mängisin 80$ turnat, kuigi reaalselt oli buyin 30+3.

                      //
                      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                      kui see oli multientry, siis ta näitabki keskmist entryte summat ja rebuyl sama.
                      ty
                      Last edited by fyte; 26.03.11, 13:12.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #1571
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        kui see oli multientry, siis ta näitabki keskmist entryte summat ja rebuyl sama.

                        Comment

                        • Platinum
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 248

                          #1572
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          lol, chuck norris has a daughter????

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #1573
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Eriti haige, algul ei saanud midagi aru mis toimus, alles slow motioni pealt on näha :d

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #1574
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1575
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Kui nüüd priva jutu juurde tagasi tulla siis ma arvan et ma ei ole kuskil niipalju naerda saanud kui pargis mitmetunnistel venepokkeri sessidel koos sõpradega + tasuta alkohol+tasuta söök ja kokkuvõttes ei ütleks et sinna varandusi oleksin jätnud aga funi on saanud seal ikka kõvasti rohkem kui kinos käies või kus iganes amusement asutuses käies. mitte et ma kõiki sinna mängima ajaksin, aga kui seltskond lauataga on õige siis ma ei leia et selles midagi halba oleks.

                                Comment

                                Working...