Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Tervita tervita! Aprilli lõpus kevadpäevadel tervitame kevadet selle looga, mis ühtlasi saab ka 2011 tudengipäevade hümniks:
ESTPatrickuga juba hotellid bookitud ja läheb diskoks.
Algselt postitas Skyline
Vaata postitust
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
ESTPatrickuga juba hotellid bookitud ja läheb diskoks.
TC
Comment