*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #1426
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Ameerika gangster

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1427
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      gangster n2htud .. hea .. aga liialt h2sti peas et uuesti vaadata

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1428
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Scarface

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1429
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Mina olin siin

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1430
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Homegrown

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1431
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              soovitage mingit narko filmi ..
              Usun, et kivis peaga on täitsa elamus omaette:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1432
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                soovitage mingit narko filmi .. nagu see kus depp mängis .. blow
                Requiem for a Dream
                Spun
                Fear and Loathing in Las Vegas

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1433
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  On olemas kaks paljukiideud filmi, mida ma pole suutnud algusest lõpuni vaadata: Requiem for a Dream ja Into the Wild.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1434
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    iiga hea:D

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1435
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      pidlid selle venna kodust. loomaaed bengali tiigriga ja väike relvakollektsioon. tekst kõrval on BS.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1436
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1437
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          ei tea palju sellised costume made sem-kullast relvad maksavad.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #1438
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Trio NL50€ lauas Mirach istub fish üksinda, suvel võitsin talt kuskil 6BI NL10s, kokku kinkis vist mingi 14BI ära seal, mõtlesin, et istuks, aga veidi kõrge limiit minu jaoks ja ei oska HUd ka mängida.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1439
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              pidlid selle venna kodust. loomaaed bengali tiigriga ja väike relvakollektsioon. tekst kõrval on BS.
                              http://www.gold-producers.com/MEXICAN_DRUG_LORD.html
                              Their money can buy the best politicians, the best cops, the best judges, whatever they need they just throw down stacks of cash and it is theirs! This is why the drug problem is so difficult to fight.

                              Õigem oleks siiski alustada nendest poliitikutest, politseinikest ja kohtunikest, keda raha eest osta saab. Kaovad nemad, kaovad ka võimalused. Kaovad võimalused, kaovad vajadused. Kaovad vajadused ja tekib olukord, kus igasugune narko on samal tasemel hetkel seadusliku suitsu ja alko teemaga.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #1440
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Their money can buy the best politicians, the best cops, the best judges, whatever they need they just throw down stacks of cash and it is theirs! This is why the drug problem is so difficult to fight.

                                Õigem oleks siiski alustada nendest poliitikutest, politseinikest ja kohtunikest, keda raha eest osta saab. Kaovad nemad, kaovad ka võimalused. Kaovad võimalused, kaovad vajadused. Kaovad vajadused ja tekib olukord, kus igasugune narko on samal tasemel hetkel seadusliku suitsu ja alko teemaga.
                                Heureka! Kahju, et aint mujal maailmas selle ideeni pole jõutud right? Arvatavasti pole seegi nii lihtne tegelt.

                                Comment

                                Working...