*** MÄRTSI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
100€ rahatähest või kokast ?Algselt postitas flipmachine Vaata postitustpics or didnt happen :D lol
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mõlemast ikka..topelt ei kärise.Algselt postitas Potsataja Vaata postitust100€ rahatähest või kokast ?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Käisin 2009 tema laivil Korteris, ülimalt rahule jäin siis.Algselt postitas variatsioon Vaata postitustjee.. ma ka homme trtus kuulama (Y)
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
ära nussi coca, must taust ja valge tekst su blogis on tõsine eyerape. vaheta tagasi!
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Algselt postitas flipmachine Vaata postitustpics or didnt happen :D lol(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
inglane on
e: parempoolne on kokk :D
e2: vol 2 täna tartus"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Nad seal täiega ära pööranud või ?Algselt postitas Relamz Vaata postitustOujea..avastasin, et täna DUB FX rock cafes...nice nice nädalavahetus tuleb.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
hmmm, ma tean et see on eyefuck, aga...sellepärast panin teksti halliks (praegune). Imo ei tohiks see eyerape olla....hmmmhmmmAlgselt postitas harryahven Vaata postitustära nussi coca, must taust ja valge tekst su blogis on tõsine eyerape. vaheta tagasi!
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
im there... woot nextAlgselt postitas leits Vaata postitustt2na tuleb kooma tirida end
Edit: krdi chicago mul siin toimub... eelmine kuu lasti maja ees üks auto auguliseks ja see nädal küpsetati teine auto ära... what nextLast edited by JaanusX; 18.03.11, 20:44.
Comment
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
küsi talt et miks enam pannkooke ei serveerita!!.Algselt postitas nikitheone Vaata postitust(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
inglane on
e: parempoolne on kokk :D
e2: vol 2 täna tartus
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
mitu nädalat joogist vahet ei tasu teha eile olin nii svipsis et pragu hakkab meelde tulema keda kõiki kohtasin ja see mulle ei meeldi lisaks kõik mu 4,58€ ja poolik suitsu pakk on otsas
Comment
TC
Comment