*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1216
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    t2na tuleb kooma tirida end

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #1217
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      esimest korda nende aastate jooksul tuleb leitsiga n6ustuda.

      edit: krt sa m6tled t2na nagu neljap2eva v6i ikka reedet?
      Last edited by lebovend; 17.03.11, 22:17.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #1218
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        gtfo sickness,

        hoolige tervise eest ma olen ca üle aastase vahe haige. Massive köha/pea ja kurgu valu included. Eile mõtlesin, et hakkab üle minema ja siis lõi põletik silma. See tähendab siis, et silmad kipitavad like hell(isegi silmad kinni lamades) on punased nagu narkaril ja vett purskab vahepeal nagu kraanist. Silmatilgad võiks mõjuma hakata .......trrr grindida ka ei saa :D.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1219
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
          1. Ok, kolmas.
          2. Too arstitõend et sul on Vandalari juttu valus lugeda.
          3. Ise alustasid
          1. Ei.
          2. Funny, so fucking hilarious.
          3. Mina pole midagi alustanud, pidasin silmas ajateenistuse ja jaapani teema vaidlust/ärapanemist ja OT segu. Vandalari postid mind tõesti häirivad.

          Peace!

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1220
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Lase omale script teha, mis minu postitusi vaikesättes ei näita.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #1221
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Mingi praegusest parem ignore asjandus v6iks olla kyll. Ma oleks kahe k2paga poolt. Kunagi sai sel teemal k2ra ka tehtud. Praegune ignore v6rdub umbes sellega, kui v2iksena sai n2ppe k6rvu topitud ja siis teeseldud, et ei kuule.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #1222
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Kes järgmisena isiklikuks läheb, saab 24 tundi puhkust, sellest jubedast ahastama ajavast foorumist.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #1223
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Ülehomme on super full moon! Vandalar digimuutub libahundiks?

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #1224
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Olen nädal aega omaette nüüd. Nägemist.
                    Last edited by Oliverk; 17.03.11, 23:06.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #1225
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Laupäeva Jenna G balous, uuujeaaa.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #1226
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Relamz, sa mängid 888's NL6?

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #1227
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Kule jah, kraabin õlu ja prääniku raha vaikselt kokku =)

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1228
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            Aga AT on hea k2si ju. Ei saagi KK'd ootama j22da, et siis bad beat saada.
                            Btw, kaugel sa selle $5M handhistory postitamisega oled?
                            Ei saanud absoluutselt aru su teravusest praegu, võtsid tõesti nii südamesse, et ma su vingumise peale kirjutasin, et turniiridel võib ka käsi peale KK ja AA mängida ja üldse mängule loovamalt läheneda, et ootasid mitu nädalat võimalust vastu öelda midagi?

                            Kui ma midagi strateegias postitan, siis teen seda vabast tahtest täiesti, on see video, või omapoolne nõuanne. Püüdsin seda hand historyt ka üles panna, aga ainus mugav võimalus selleks oli ise peale maksta. Seda siiski päris tegema ei hakanud, eriti veel kui suhtumine sellesse nii üleolev on, kui mõni vabast ajast ja tahtest teistele oma mängu ja mõtteid avaldab.
                            Last edited by KristjanLaas; 17.03.11, 23:22.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1229
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Kule jah, kraabin õlu ja prääniku raha vaikselt kokku =)
                              Siis tervitasin õiget inimest enne laudades, aga sa olid vist multitablemisega nii ametis, et ei märganud.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #1230
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                My bad

                                Comment

                                Working...