*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #946
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    FTP2win, 15 minti niisama istunud,midagi ei liigu

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #947
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      ja j2lle, ongame ja ftp ****** .. no mida ***** see nett korraldab .. elioni konkteetne nuss j2lle v


      m,ul obv betfairi tlna live satikas k2ib


      kõigil elioniga mingi nuss? sõber siin 888.com m2ngb rhaulikult .. staras tuleb ka vabalt yles .. .no mida *****, emta attack v

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #948
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        2pac-me againts the world käis ja lebovenna postitus tundus from heart!
        +1

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #949
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          probleem ei ole elionis

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #950
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            MIlles siis, kogu eesti v2lisyhendus maas? ei saa olla, 888.com töötab perfectly ju

            Comment

            • Gettofish
              FPP Pro
              • Nov 2009
              • 259

              #951
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Full Tiltis on kõigil, mitte eestlastel. Malta serverid under attack? :D

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #952
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                kusjuures +100000 ning ma ei levelda!
                ranka ning teised adminnid, mõelge boldiga teksti peale!!!!!!!!!!
                +1

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #953
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                  Full Tiltis on kõigil, mitte eestlastel. Alderney serverid under attack? :D
                  Eks mäss ole Põhja-Aafrikast vaikselt sinna jõudnud ja HQ jäi "tule alla".

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #954
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    tehke keegi poll, kui sellest kasu on. päevikud olid obv paremad

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #955
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      +1x lõpmatus blogide jutu peale.

                      Varem oli lihtsalt mõnus lugeda erinevad blogisid.. rage, leits , coca , sm112, rudi , pastilaa ja paljude omasid veel. Krt selline leveldamine/nali/ lihtsalt äge talk käis 24/7. Mis nüüd..korra mõne nädala tagant viskab keegi graafiku/käe üles, saab paar wp/nh kommentaari ja kõik. Aga jah, strateegia osas veedan rohkem aega peale seda, sest ei oska enam midagi muud teha ja liiga sõltuvuses foorumist, et quittida.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #956
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Argument liigutamiseks oli ikka väga selgelt välja toodud - et inimesi strateegiaosadesse suunata. Silma järgi vaadates on seal traffic ikka kõvasti tõusnud, nii et ma ei kujuta ette, et vanale süsteemile tagasi minek isegi variant oleks. Meil on väga selge sihtgrupp inimesi, keda me tahame siin foorumis hoida ja me ei tunne ennast kehvasti, kui foorumi üldtraffic langeb random iba arvelt.

                        Ranka tõi ka välja variandi, et lubada teatud inimestel päevikuid edasi pidada, aga ilmselgelt see ei töötaks, kuna teatud kasutajaskond hakkaks bitchima.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #957
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Davai proovime väikest revolutsiooni:

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...EVIKUD-TAGASI-!!

                          Päevikud tagasi !!!

                          :)

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #958
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Streik! Tahame liikmete päevikuid tagasi!

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #959
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Ranka tõi ka välja variandi, et lubada teatud inimestel päevikuid edasi pidada, aga ilmselgelt see ei töötaks, kuna teatud kasutajaskond hakkaks bitchima.
                              See oleks hea, sest põnevaid päevikuid oli, aga samas suvalist spämmi ja hala 90% päevikutest ei viitsinud lugeda. Või noh vähemalt "new posts" all näha.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #960
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                IMO see oleks kah hea mõte

                                Comment

                                Working...