Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Tere, adminid. Küsimus teile avalikult: Mida te saate sellest, et te blokite mu päeviku ära pärast mingit random arvuga postitust, mida ma sinna teinud olen pärast "blogide" tulekut?
Või veel parem küsimus: Mis see teie perset torgib, kui ma teen postituse oma päevikusse, kuhu mul ainukesena on jäänud veel õigus postitada?
Või mis te teete, kui ma teen Offtopicu alafoorumisse(siia võib ju kõigest kirjutada, niikaua kuni pole reeglite vastane, right?) enda päeviku sama nimega nagu ta mul ennist oli seal "Liikmete päevikud" alafoorumis? Lifetime ban?
Minge perse oma tsensuuriga, raisk. Pistke perse need kuradi uued ja "mugavad" blogid.
Miks ei võinud jätta rahvale valikud: Kes tahab, täidab seal oma blogisi, kes tahab, täidab oma blogi blogspotis või wordpressis ja kes tahab, see jätkab oma päevikuga. Mis kuradi argument see on, et teie "new posts" oli liiga palju päevikute spami täis. See on teie ainus ja parim argument? Nahui ärge lihtsalt lugege neid postitusi, how hard is that?
Need päevikud olid pärast käemängu just need, mis tegid sellest foorumist sellise foorumi. Need praegused retardblogid olid meil pnewsis ka juba olemas.
Mina tänan.
Tere, adminid. Küsimus teile avalikult: Mida te saate sellest, et te blokite mu päeviku ära pärast mingit random arvuga postitust, mida ma sinna teinud olen pärast "blogide" tulekut?
Või veel parem küsimus: Mis see teie perset torgib, kui ma teen postituse oma päevikusse, kuhu mul ainukesena on jäänud veel õigus postitada?
Või mis te teete, kui ma teen Offtopicu alafoorumisse(siia võib ju kõigest kirjutada, niikaua kuni pole reeglite vastane, right?) enda päeviku sama nimega nagu ta mul ennist oli seal "Liikmete päevikud" alafoorumis? Lifetime ban?
Minge perse oma tsensuuriga, raisk. Pistke perse need kuradi uued ja "mugavad" blogid.
Miks ei võinud jätta rahvale valikud: Kes tahab, täidab seal oma blogisi, kes tahab, täidab oma blogi blogspotis või wordpressis ja kes tahab, see jätkab oma päevikuga. Mis kuradi argument see on, et teie "new posts" oli liiga palju päevikute spami täis. See on teie ainus ja parim argument? Nahui ärge lihtsalt lugege neid postitusi, how hard is that?
Need päevikud olid pärast käemängu just need, mis tegid sellest foorumist sellise foorumi. Need praegused retardblogid olid meil pnewsis ka juba olemas.
Mina tänan.
TC
Comment