*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #931
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tere, adminid. Küsimus teile avalikult: Mida te saate sellest, et te blokite mu päeviku ära pärast mingit random arvuga postitust, mida ma sinna teinud olen pärast "blogide" tulekut?
    Või veel parem küsimus: Mis see teie perset torgib, kui ma teen postituse oma päevikusse, kuhu mul ainukesena on jäänud veel õigus postitada?
    Või mis te teete, kui ma teen Offtopicu alafoorumisse(siia võib ju kõigest kirjutada, niikaua kuni pole reeglite vastane, right?) enda päeviku sama nimega nagu ta mul ennist oli seal "Liikmete päevikud" alafoorumis? Lifetime ban?
    Minge perse oma tsensuuriga, raisk. Pistke perse need kuradi uued ja "mugavad" blogid.

    Miks ei võinud jätta rahvale valikud: Kes tahab, täidab seal oma blogisi, kes tahab, täidab oma blogi blogspotis või wordpressis ja kes tahab, see jätkab oma päevikuga. Mis kuradi argument see on, et teie "new posts" oli liiga palju päevikute spami täis. See on teie ainus ja parim argument? Nahui ärge lihtsalt lugege neid postitusi, how hard is that?

    Need päevikud olid pärast käemängu just need, mis tegid sellest foorumist sellise foorumi. Need praegused retardblogid olid meil pnewsis ka juba olemas.

    Mina tänan.

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #932
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      FTP maas?

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #933
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        paistab jah

        Varem mõtlesin, et miks virisetakse FTP connectioni üle. Aga nüüd kui turnaga 3,5h juba jamatud siis njah.. yaay

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #934
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          Tere, adminid. Küsimus teile avalikult: Mida te saate sellest, et te blokite mu päeviku ära pärast mingit random arvuga postitust, mida ma sinna teinud olen pärast "blogide" tulekut?
          Või veel parem küsimus: Mis see teie perset torgib, kui ma teen postituse oma päevikusse, kuhu mul ainukesena on jäänud veel õigus postitada?
          Või mis te teete, kui ma teen Offtopicu alafoorumisse(siia võib ju kõigest kirjutada, niikaua kuni pole reeglite vastane, right?) enda päeviku sama nimega nagu ta mul ennist oli seal "Liikmete päevikud" alafoorumis? Lifetime ban?
          Minge perse oma tsensuuriga, raisk. Pistke perse need kuradi uued ja "mugavad" blogid.

          Miks ei võinud jätta rahvale valikud: Kes tahab, täidab seal oma blogisi, kes tahab, täidab oma blogi blogspotis või wordpressis ja kes tahab, see jätkab oma päevikuga. Mis kuradi argument see on, et teie "new posts" oli liiga palju päevikute spami täis. See on teie ainus ja parim argument? Nahui ärge lihtsalt lugege neid postitusi, how hard is that?

          Need päevikud olid pärast käemängu just need, mis tegid sellest foorumist sellise foorumi. Need praegused retardblogid olid meil pnewsis ka juba olemas.

          Mina tänan.
          kusjuures +100000 ning ma ei levelda!
          ranka ning teised adminnid, mõelge boldiga teksti peale!!!!!!!!!!

          Comment

          • Gettofish
            FPP Pro
            • Nov 2009
            • 259

            #935
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Mul ka maas. No krt küll. Turnad käivad ju.

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #936
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ongame toad maas?

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #937
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Indeed. Blogide eemaldamine oli väga loll tegu IMO. Hetke imeliku ülesehitusega blogid võivad PNi jääda.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #938
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                  Indeed. Blogide eemaldamine oli väga loll tegu IMO. Hetke imeliku ülesehitusega blogid võivad PNi jääda.
                  nõus!!!!!!

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #939
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    nõme on see, et päevikutes oli koguaeg midagi lugeda.. isegi kui sinna polnud midagi uut postitatud, siis sai huvipärast lihtsalt häid päevikuid läbi kammida.. blogisüsteemi puhul tuleb päevas 1-2 postitust :(

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #940
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Nõustun kah Madise ja Cocaga

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #941
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Mis värk on? Miks kõik pokkeritoad maas on?

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #942
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          sama, ise küll päevikut ega blogi ei ole pidanud, aga päevikutes oli alati lugemist. blogid imevad vilinal!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #943
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            nyyd sain ise ka betfairi tagasi, tundub et ftp ka tuli yles

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #944
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              päevikuid oli väga hea lugeda, see blogide süsteem on suht sitt.

                              Comment

                              • $Lauri$
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 479

                                #945
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Yeah, ma ise ei blogi, aga varem oli tunduvalt kergem silma peal hoida teiste blogidel. Nii et +1.

                                Comment

                                Working...