*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #526
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Loodame, et sa ei võida siis suurelt. Sead veel teiste elud ohtu :)

    *sick dream

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #527
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Kõik mehed, marss poodi! Ostke lilli ja komme enda kõige kallimatele sh emale/vanaemale!!!!!!!!
      Kui saate, lisage ka pudel shampust või shampanjat. Ka magus kleepekas on +ev ala Bisang.

      Täna pole see päev, kus kokku hoida! See jutt on isegi teile, NL2 regsid!

      Sooviks kõikidele naispokkerimängijatele ilusat naistepäeva! :)



      soovitus: roosid + Asti (shampa/shampanje) (ärge tulpe ostke! va siis kui need on teie naise lemmiklilled )!
      Last edited by hotcocacola; 08.03.11, 09:51.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #528
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Ostke Asti asemel Fresita, sellises punases pudelis, õrnalt maasikamaitseline vahukas, naistele läheb ilgelt peale.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #529
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          ning endale võite lubada pudeli rummi :D

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #530
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Kõik mehed, marss poodi! Ostke lilli ja komme enda kõige kallimatele sh emale/vanaemale!!!!!!!!
            Kui saate, lisage ka pudel shampust või shampanjat. Ka magus kleepekas on +ev ala Bisang.

            Täna pole see päev, kus kokku hoida! See jutt on isegi teile, NL2 regsid!

            Sooviks kõikidele naispokkerimängijatele ilusat naistepäeva! :)



            soovitus: roosid + Asti (shampa/shampanje) (ärge tulpe ostke! va siis kui need on teie naise lemmiklilled )!
            Võtune oled jälle?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #531
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              oleks vaid..

              miks küsid, kirjutasin midagi valesti?

              Comment

              • Platinum
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 248

                #532
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Ilusat naistepäeva Jennifer!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #533
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Miks tulpe ei tohi kinkida? :P
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #534
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Dr.Amor lihtsalt teab mis räägib :D.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #535
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                      Dr.Amor lihtsalt teab mis räägib :D.
                      lol, jap

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #536
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        orhidee kinkisin, kast astit vedeleb viimasest alkopoes käigust nurgas, ballade värk

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #537
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          ma ei ole eriti vaidlusse süvenenud aga tundub nagu +million @ cod.


                          aga veel rohkem +1 mulle:
                          nahhui te valite sita live ja skype vahel.
                          tõmmake trillian mis toetab:
                          Astra
                          AIM
                          Yahoo!
                          ICQ
                          Windows Live (MSN)
                          MySpaceIM
                          Google Talk
                          Jabber/XMPP
                          Facebook
                          Twitter
                          Skype
                          Bonjour
                          IRC
                          POP3 Mail
                          IMAP Mail

                          + trillian töötab million korda paremini kui live või skype.


                          või ma ei mõista miks ei peaks trillianit(või mingit muud sarnast programmi mis töötab bugi vabalt) kasutama?

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #538
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            täitsa ****** iga päev saan vähemalt 1 set v seti :S Täna juba kaks... tra middle setid ka ei ole piisavad enam ajuvaba. Üle kahe kuu täielikku paska juba olnud

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #539
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              @ variatsioon - viitsid viska palun paar screenshotti vms trillionist?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #540
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                ma ei ole eriti vaidlusse süvenenud aga tundub nagu +million @ cod.


                                aga veel rohkem +1 mulle:
                                nahhui te valite sita live ja skype vahel.
                                tõmmake trillian mis toetab:
                                Astra
                                AIM
                                Yahoo!
                                ICQ
                                Windows Live (MSN)
                                MySpaceIM
                                Google Talk
                                Jabber/XMPP
                                Facebook
                                Twitter
                                Skype
                                Bonjour
                                IRC
                                POP3 Mail
                                IMAP Mail

                                + trillian töötab million korda paremini kui live või skype.


                                või ma ei mõista miks ei peaks trillianit(või mingit muud sarnast programmi mis töötab bugi vabalt) kasutama?
                                ma ei saa aru mis moodi saab üks asi paremini töötada kui skype? mul ei ole aastate jooksul mitte ühtegi probleemi skypega olnud. SAAD ARU, MITTE ÜHTEGI!

                                Comment

                                Working...