*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #496
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Kas ta Starsi pro ei olnud, lasi Starsi üle :)

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #497
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Kas ta Starsi pro ei olnud, lasi Starsi üle :)
      tundub nagu lihtsalt FTP reklaam.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #498
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        natuke aega tagasi oli uudis, et starsis pole raymeril enam team pro logo ning tal sai leping vist läbi vms?! või et lepingutasusid tõmmati alla ja ta lõpetas selle jandi ära.
        imo ta juba paar kuud/ või see aasta "vabakutseline" :D


        peaks pajumaale kirja saatma, ehk kutsub ta team prosse (H):D:D:D

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #499
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          natuke aega tagasi oli uudis, et starsis pole raymeril enam team pro logo ning tal sai leping vist läbi vms?! või et lepingutasusid tõmmati alla ja ta lõpetas selle jandi ära.
          imo ta juba paar kuud/ või see aasta "vabakutseline" :D


          peaks pajumaale kirja saatma, ehk kutsub ta team prosse (H):D:D:D
          või siis vähemalt Team Elitesse :D

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #500
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            tõmbasin HSP ep2.....krt, see on fun :D.
            see hoopis teine teleshow-pokker, is varem olnud. Kusjuures mlle meeldib, et kohale on toodud hüdrogigaagro-unlimited-bankroll-waalad, kes raiuvad igas suunas. Imo on see täiesti OK vahepala

            raha liigub.

            uus osa algab epicult...rofl
            linki

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #501
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Nüüd soovin, et kõik tõuseksid püsti ja koondaksid oma tähelepanu korraks siia: FUCK WINDOWS LIVE MESSENGER.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #502
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                Nüüd soovin, et kõik tõuseksid püsti ja koondaksid oma tähelepanu korraks siia: FUCK WINDOWS LIVE MESSENGER.
                ära vingu.
                Trillian is easy-to-use, HIPAA-compliant instant messaging for people, business, and healthcare. Send messages, share files, and much more!

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #503
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                  Nüüd soovin, et kõik tõuseksid püsti ja koondaksid oma tähelepanu korraks siia: FUCK WINDOWS LIVE MESSENGER.
                  Kas söök jääb söömats,jook joomata,uni magatama ja pidu panemata , kui MSN´i pole?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #504
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    või siis vähemalt Team Elitesse :D
                    hahaahaa

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    linki
                    imo pole veel ülesse tulnud.
                    ma ise tõmbasin torrentiga käppelt

                    kui keegi tahab seda torrentifaili, siis PM, annan lingi (ei usu et igalt poolt seda leiab, aga vb nüüd juba leiab)

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #505
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Kas söök jääb söömats,jook joomata,uni magatama ja pidu panemata , kui MSN´i pole?
                      Wat? :D
                      Mis siin toimub. Imeline esmaspäev?
                      Kas sul oleks söök söömata jäänud, kui sa oleks jätnud selle idiootse küsimuse postitamata?

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #506
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #507
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                          Nüüd soovin, et kõik tõuseksid püsti ja koondaksid oma tähelepanu korraks siia: FUCK WINDOWS LIVE MESSENGER.
                          kasuta skype.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #508
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                            Lihtsam on vist lihtsalt see paar tundi ilma pokkerita ära kannatada, või kui tõesti vaja tegeleda on, siis näiteks õppida?
                            Lihtsam on kasutada tokenit.

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #509
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Keegi oskab/viitsib teha telefonile helinat või noh lõigata laualu nii et saaks kasutada tel helinana. Jutt siis selles im all in laulust mis HSP intro..

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #510
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                kasuta skype.
                                Kõige debiilsem soovitus ever. Kui mõni USA-kas kurdab, et tal AIM ei tööta siis soovitad ka, et kasuta ICQ-d?

                                Comment

                                Working...