*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #481
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Omg , tra Laasil 51 koht. ja 8.8k , kuradi kadetaks teeb....
    No tüüp mängib ka kõik või mitte midagi stiilis :)

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #482
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      kas tasub tartu-tln bussis pokkerit pelada, mõtlen seda unsecure neti teemat. praegu tundub vähe rahvast ja kiire nett kui see üldse sõltub sellest.. hetkel ei julge eriti sisse logidagi, kuna viimasel ajal päris paljudesse kontodesse murtud või üritatud murda..

      Comment

      • ninasarvik11
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 126

        #483
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
        No tüüp mängib ka kõik või mitte midagi stiilis :)
        ja jõuab sitaks kaugele sellise stiiliga :)

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #484
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          kas tasub tartu-tln bussis pokkerit pelada, mõtlen seda unsecure neti teemat. praegu tundub vähe rahvast ja kiire nett kui see üldse sõltub sellest.. hetkel ei julge eriti sisse logidagi, kuna viimasel ajal päris paljudesse kontodesse murtud või üritatud murda..
          Ma ei mängiks kui tegemist on sinu jaoks suurte summadega.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #485
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            kas tasub tartu-tln bussis pokkerit pelada, mõtlen seda unsecure neti teemat. praegu tundub vähe rahvast ja kiire nett kui see üldse sõltub sellest.. hetkel ei julge eriti sisse logidagi, kuna viimasel ajal päris paljudesse kontodesse murtud või üritatud murda..
            Pokkerisofti keegi ei häki, peaasi et oma meile ei loe, siis pole hullu.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #486
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Kas nö. avalikus levialas iseenesest olemine juba turvarisk pole? Kui keegi parasjagu sniffib seal neti liiklust, siis on see suht ohtlik juba ju- sul pole vaja selleks e-maili vaadata vms. Piisab sellest kui õnnestub sinu pokkeritoa pass kinni püüda ja korras? Sest logides pokkerisse liigub ka parool ju mingil kujul pokkerituppa, vahet pole kas sa trükid selle sisse või on see juba varem trükitud? Ei tea täpsemalt mis staadiumis nende paroolide edastamise puhul krüpteerimine toimub, kui üldse aga mina ei roniks üldse avalikus kohas netti :)
              Mõni ekspert teab veel täpsemini vast.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #487
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Comment

                • siga
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 251

                  #488
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Kas nö. avalikus levialas iseenesest olemine juba turvarisk pole? Kui keegi parasjagu sniffib seal neti liiklust, siis on see suht ohtlik juba ju- sul pole vaja selleks e-maili vaadata vms. Piisab sellest kui õnnestub sinu pokkeritoa pass kinni püüda ja korras? Sest logides pokkerisse liigub ka parool ju mingil kujul pokkerituppa, vahet pole kas sa trükid selle sisse või on see juba varem trükitud? Ei tea täpsemalt mis staadiumis nende paroolide edastamise puhul krüpteerimine toimub, kui üldse aga mina ei roniks üldse avalikus kohas netti :)
                  Mõni ekspert teab veel täpsemini vast.
                  kui sa midagi ei tea. Tee parem mõni flip.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #489
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kas nö. avalikus levialas iseenesest olemine juba turvarisk pole? Kui keegi parasjagu sniffib seal neti liiklust, siis on see suht ohtlik juba ju- sul pole vaja selleks e-maili vaadata vms. Piisab sellest kui õnnestub sinu pokkeritoa pass kinni püüda ja korras? Sest logides pokkerisse liigub ka parool ju mingil kujul pokkerituppa, vahet pole kas sa trükid selle sisse või on see juba varem trükitud? Ei tea täpsemalt mis staadiumis nende paroolide edastamise puhul krüpteerimine toimub, kui üldse aga mina ei roniks üldse avalikus kohas netti :)
                    Mõni ekspert teab veel täpsemini vast.
                    väga kerge on hackida kui kuskil avalikult jamad.
                    aga siiski nii vähe tõenäoline et ei ole mõtet muretseda. kui sul alla 10k€ kontojääk.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #490
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      tõmbasin HSP ep2.....krt, see on fun :D.
                      see hoopis teine teleshow-pokker, is varem olnud. Kusjuures mlle meeldib, et kohale on toodud hüdrogigaagro-unlimited-bankroll-waalad, kes raiuvad igas suunas. Imo on see täiesti OK vahepala

                      raha liigub.

                      uus osa algab epicult...rofl

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #491
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        see pole nüüd küll õige koht vandalari kallal irisemiseks. avalik wifi ei ole pokkerimängimiseks ja muudeks rahaga seotud toiminguteks.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #492
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          No kui lisaks kasutajanimele ja salasõnale on sisselogimiseks vaja teada ka 3 kaardist koosnevat koodi (Full Tildis) või seda koodikalkulaatori oma, siis ei tohiks nagu probleemi olla.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #493
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Kas nö. avalikus levialas iseenesest olemine juba turvarisk pole? Kui keegi parasjagu sniffib seal neti liiklust, siis on see suht ohtlik juba ju- sul pole vaja selleks e-maili vaadata vms. Piisab sellest kui õnnestub sinu pokkeritoa pass kinni püüda ja korras? Sest logides pokkerisse liigub ka parool ju mingil kujul pokkerituppa, vahet pole kas sa trükid selle sisse või on see juba varem trükitud? Ei tea täpsemalt mis staadiumis nende paroolide edastamise puhul krüpteerimine toimub, kui üldse aga mina ei roniks üldse avalikus kohas netti :)
                            Mõni ekspert teab veel täpsemini vast.
                            Tuleb aru saada, mis on kergesti Crackitavad ja mis mitte. Pokkeritoa paroole, panga paroole ei ole kerge lahti muukida, selleks tuleb ikka kõvasti vaeva näha ja iga teine sellega hakkama ei saa, kui üldse saab.

                            Nüüd aga kui tahan teada, mis on su foorumi parool, hoti parool, mida sa msn kirjutad, mis weebilehti külastad jne, siis need võib igaüks lahti teha, tarvitseb vaid paar proget netist tõmmata, mis wifist ise juba töö ära teevad ei pea isegi mingi linuxi guru olema.

                            Seega vaevalt, et bussis, suvalises kohvikus keegi pahatahtlikult sinu pokkeritoa paroole taga ajab. Pigem kuskil konkreetses wifi võrgus, kus kellegil on kurjad plaanid juba, oletame kuskil Pargis wifi alas või midagi sellist aga vaevalt, et sealgi keegi viitsib jännata. Muidugi seda oleks kerge teha, panna mõni seadelis 24h ööpäevas infot salvestama ja pärast seda analüüsida hiljem :)

                            Pigem ikka juhtuvad sellised asjad kui sa oled ise väga lohakas ja kõige suurem oht on ikkagi ainult kaitsmata meilikontod, millega saab pokkeritoa paroole teada, MB paroole jne.

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #494
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Lihtsam on vist lihtsalt see paar tundi ilma pokkerita ära kannatada, või kui tõesti vaja tegeleda on, siis näiteks õppida?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #495
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                mida uudist. http://sport.delfi.ee/news/pokker/uu...75407&l=fplead

                                Comment

                                Working...