*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #106
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    ohh fcuk... siis peab ikka selle androidi DNSi muutmise teema uuesti käsile võtma..

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #107
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #108
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        didnt help for me

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #109
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          obv ma olen google otsingu esimesed lingid läbi klikanud.. ja tean teemat.. wifi settingutel jah saab muuta, aga koguaeg pole ju wifit läheduses eks..

          ehk mul vaja 3g ja gprsi ehk mobiilse data DNSisid muuta.. seda saab teha selliselt et rootid (hackid) oma Androidi ära, et saaksid root õigused telefoni. seejärel lähed ja muudad Androidi DNS küsimise scripti ( /system/etc/dhcpcd/dhcpcd-hooks/20-dns.conf ) ära ja määrad ise käsitsi DNSi. Ma olen sinnani jõudnud, aga läbi pole siiani hammustanud, miks peale telefoni restarti mu muudetud konf uuesti tagasi originaaliks muutub.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #110
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            ma tean, et autentimisel on vaja. edasi vist pole. seega kui saad korraks vahetada, siis ehk õnnestub. mina on ifööniga ei saanud hakkama.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #111
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              ei ole e-mailiga seatud/seotud. Tokeniga.
              ok2aa mõtles vast seda, et kas usernamena küsitakse FTP screenname või registreeritud meili. Meili iga suvaline tüüp foorumist ilmselt ei tea.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #112
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Hea kommentaar kütusehinna tõusu artiklis:)
                :UK.DIISLIKÜTUSE HIND OLI TÄNA HOMMIKUL 1,39 GBR.EESTI KÜTE ON VÄGA KALLIS,KUI ARVESTADA EESTI PALGATASET AGA KINDLASTI TÕSTETAKSE HINDA VEELGI.KEEGI SOOVITAB SOOME KÜTUST VARASTAMA MINNA.VAHELE JÄÄMINE 99% kindel.JA USU MIND,ET POLITSEID EI KUTSUTA.SIND VALATAKSE SELLESAMA KÜTUSEGA ÜLE,MIDA VARASTASID JA PANNAKSE PÕLEMA.SAMUTI EI HAKATA OTSIMA TEDA,KES SIND SÜÜTAS.AJALEHES KIRJUTAVAD,ET KEEGI EESTLANE PANI END PÕLEMA,OLI ELUST TÜDINENUD.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #113
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  ok2aa mõtles vast seda, et kas usernamena küsitakse FTP screenname või registreeritud meili. Meili iga suvaline tüüp foorumist ilmselt ei tea.
                  jah. soovitan alati emaili aadressi sisselogimisel kasutada. pokkeri e-mail peaks olema tavameilist eraldi obv.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #114
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    kui kannan triobetist moneybookersisse 2k€, on see norm, et kohale jõuab 65€ vähem??
                    Kui sa sealt edasi kuskile ei kandnud, siis peab 36€ minema maha kui Trio ja MB erinevad valuutad. Kui MBst veel edasi kannad kuskile, mille valuuta jälle ei ühti, siis korruta see kahega.. et jah siis lähebki 70€ ligi.

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #115
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Teab keegi mõnda head tasuta videot kus oleks põhiliselt juttu aind blindide röövimisest/kaitsmisest ja isoleerimisest. Soovitatavalt mõne madalama limiidi mängust.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #116
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Ints Vaata postitust
                        Teab keegi mõnda head tasuta videot kus oleks põhiliselt juttu aind blindide röövimisest/kaitsmisest ja isoleerimisest. Soovitatavalt mõne madalama limiidi mängust.
                        Siit foorumist meenub masterpupeti tehtud video kus käis NL25 blindidel ikka päris tõsine võitlus. kasuta foorumi otsingut, ehk leiad.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #117
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Eesti omad olen vist enamvähem läbi vaadanud kõik, ja need on sellised üldisemad olnud rohkem.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #118
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            Kui sa sealt edasi kuskile ei kandnud, siis peab 36€ minema maha kui Trio ja MB erinevad valuutad. Kui MBst veel edasi kannad kuskile, mille valuuta jälle ei ühti, siis korruta see kahega.. et jah siis lähebki 70€ ligi.
                            kandsin triobetist 2k euri moneybookersisse, trios juba ei saanud kanda kogu pappi, kuna oli mingi fee ja siis moneybookersisse jõudis veel vähem pappi kohale - 1935€ valuuta ju sama, trios eur ja mbs eur

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #119
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Drag The Bar on olemas 6maxi 4 osaline seeria Leatherassi poolt.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #120
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Ei saanud sinna DTB kasutajat ära tehtud, ilma krediitkaardita ei saa ja parem oleks vist kui video oleks fullringist.

                                Comment

                                Working...