Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mul netipulk olemas ja taga koguaeg. Väga kindel tunne nii :D Nett läheb, siis 10 sekiga on varunett olemas juba.
Mis see 99 eeku kuus ikka maksta on selle eest.
Algselt postitas rasmer
Vaata postitust
Mis see 99 eeku kuus ikka maksta on selle eest.
Comment