*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #91
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Sama asi eile, 3 turnat olid deep korraliku stäkiga, kahes rahades. Paneb ikka selle netipulga peale mõtlema.
    Mul netipulk olemas ja taga koguaeg. Väga kindel tunne nii :D Nett läheb, siis 10 sekiga on varunett olemas juba.
    Mis see 99 eeku kuus ikka maksta on selle eest.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #92
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      öösel oli 6 failinud sisselogimiskatset mu kontole fulltildis :O :o

      Date Time IP Address Country Status Authentication Result
      Mar 01 2011 08:54 ET 85.26.164.100 Russia Failure Player ID with Security Key Invalid Password
      Mar 01 2011 08:54 ET 85.26.164.100 Russia Failure Player ID with Security Key Invalid Password
      Mar 01 2011 08:54 ET 85.26.164.100 Russia Failure Player ID with Security Key Invalid Password
      Mar 01 2011 08:54 ET 85.26.164.100 Russia Failure Player ID with Security Key Invalid Password
      Mar 01 2011 08:54 ET 85.26.164.100 Russia Failure Player ID with Security Key Invalid Password

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #93
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        russians attack:) kujutan ette palju durrrridel ja iveydel üritatakse sisse logida:)

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #94
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          öösel oli 6 failinud sisselogimiskatset mu kontole fulltildis :O :o
          sisselogimine seatud e-mailiga?

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #95
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            sisselogimine seatud e-mailiga?
            ei ole e-mailiga seatud/seotud. Tokeniga.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #96
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              ei ole e-mailiga seatud/seotud. Tokeniga.
              Tokeniga kontot võivadki häkkima jääda, aga kellegil ikka mingi haiglane huvi oli.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #97
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                njaa tellisin lõpuks ka selle security vidina for mobile ära.. tokenit ennast ei viitsi tellida, ma ei viitsi seda kaasas vedada, aga mobla on alati kaasas...

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #98
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Pole FTP väga mänginud, kas peab mingi uuema põlvkonna mobla olema :)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #99
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Pole FTP väga mänginud, kas peab mingi uuema põlvkonna mobla olema :)
                    Ei tea veel, seda instructions emaili pole 72h jooksul tulnud ja FTP support imeb lurinal ehk pole vastanud ka mu järelpärimistele. Kui naised oskaks sama hästi imeda kui FTP support, saaksid surnud ka lahti...

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #100
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      yolpa kuhu linna tuled ? kui perthi siis too eesti viina :D

                      EDIT: ma kyll v2ga farmi ei soovitaks minna. ma muidugi ise kainud pole, seega ei oska vaga midagi oelda, aga niipalju kui teiste inimeste kaest kuulnud olen, siis ega seal midagi ilusat pole.
                      Last edited by vennike; 02.03.11, 08:22.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #101
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Toetatavate moblade nimekiri:http://www.fulltiltpoker.com/login-w...mobile-devices

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #102
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Tänud, sellise panniga nagu mul pole midagi teha :)

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #103
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Heh, ma tellisin key ilma moblade listi vaatamata.. aga õnneks mingi betavariant on androidi jaoks olemas.

                            Comment

                            • Lahekutt
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 113

                              #104
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              Heh, ma tellisin key ilma moblade listi vaatamata.. aga õnneks mingi betavariant on androidi jaoks olemas.
                              Kust selle beetavariandi leidsid?

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #105
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                Heh, ma tellisin key ilma moblade listi vaatamata.. aga õnneks mingi betavariant on androidi jaoks olemas.
                                Ei taha küll entusiaste hirmutada, kuid autentimiseks on vaja ühenduda FT leheküljega. Kuid maksuametile see väga ei meeldi.

                                Õnneks on refund.

                                Comment

                                Working...