Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
no arbuuside korjamisega teenid kuus ca 5k€, aga see on ka sitaks raske töö, teisetga teenid vähem, aga jh, eks näis mis saama hakkab. Onuargil läheb facebooki postide järgi suht normaalselt ja eluga on rahul. Eks see andis kah minekule motti juurde.
no arbuuside korjamisega teenid kuus ca 5k€, aga see on ka sitaks raske töö, teisetga teenid vähem, aga jh, eks näis mis saama hakkab. Onuargil läheb facebooki postide järgi suht normaalselt ja eluga on rahul. Eks see andis kah minekule motti juurde.
. Huvitav palju seal palgad on adminnidel jne.
Comment