*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #46
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    no arbuuside korjamisega teenid kuus ca 5k€, aga see on ka sitaks raske töö, teisetga teenid vähem, aga jh, eks näis mis saama hakkab. Onuargil läheb facebooki postide järgi suht normaalselt ja eluga on rahul. Eks see andis kah minekule motti juurde.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #47
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      sama teema mis rankal, connection kaob. preflop AI KK vs 50bb stack, paar senti jäi puudu, et ai oleks ja ta 5bet AI võitis: D

      /läpaka adapter ütles vist üles, teeb sellist häält nagu kõrgepingeliin.

      nice timing

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #48
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Kuna lähed yolps?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #49
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Ise päris neegritööd seal teha ei viitsiks. Ülikonnas hotelli adminnina higistaks vb küll . Huvitav palju seal palgad on adminnidel jne.

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #50
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            sõber paneb ka märtsi lõpus austraalia poole minekut. on seal tõesti nii hea elu, et kõik sinna ronivad :D?

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #51
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Mängige parem pokkerit, mis te sinna austraaliasse lihttööd rabama lähete?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #52
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Kes täna Justin Bieberi sünnipäevale lähevad?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #53
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  pole kutsutud :(

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #54
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    jajah... austraalias on jube hea elu. Pool aastat on pool Austraaliat vee all... ja teine pool aastat on pidevad tulekahjud :D vinge

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #55
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      €100k projekti kohta:
                      tartlane, 01.03.2011 17:17
                      Ma ei mõista kuidas inimesed aru ei saa et tegu on reklaamiga. need tüübid on ju ilmselgelt kasiinode palgal ja tegevus on mõeldud lihtsalt lollikesi veenma et nood oma maise vara kähku kusagile masinasse topiks. tegelikult peaks sellised inimesed vangi panema või veel parem - seina äärde saatma, jääks rahval raha alles.


                      Alustame priidust? V6i rankast?
                      Reamees Roomet, kolm sammu seina juurde marss!

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #56
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Meie väike Eesti...

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #57
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Haha, inimeste lollus on piiritu. See "tartlane" on raudselt mingi elust kibestunud reisisaatja miinimumpalgal ja obv ei meeldi talle, kui inimesed teenivad raha (kümnetes) kordades rohkem millegi märksa meeldivamaga.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #58
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            900 kätt ja +10 buy inni... kena märtsi algus..

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #59
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              900 kätt ja +10 buy inni... kena märtsi algus..
                              12 buy-inni husng-des, peab ka meeldima märtsi algus :P

                              Comment

                              • miksnii
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 580

                                #60
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Edu yolpale austraalias. Tervista teisi ka kui näed.

                                Comment

                                Working...