Re: *** Ametlik unenägude teema ***
Ka mul vahel hõljumise tunne. Juhtub pigem siis kui päeval kerge nap teha, selline poolunes olek ja saan aru, et näen unenägu. Hakkan keerlema ja kogu maailm pöörleb, viimane kord nägin et ropsisin voodi täis. Ärgates oli õnneks kõik korras :D Aga jah, see hõljumise kogemine on võrreldav mõne asja tekitava body highga.
Ka mul vahel hõljumise tunne. Juhtub pigem siis kui päeval kerge nap teha, selline poolunes olek ja saan aru, et näen unenägu. Hakkan keerlema ja kogu maailm pöörleb, viimane kord nägin et ropsisin voodi täis. Ärgates oli õnneks kõik korras :D Aga jah, see hõljumise kogemine on võrreldav mõne asja tekitava body highga.
Comment