Re: *** Ametlik unenägude teema ***
Ma olen unes kaks korda surma saanud ja kaks korda maailmalõppu näinud ning kuradi enesega võidelnud, kuid unehalvatus oli siiski kõige hullem kogemus. Maailmalõpu(de) nägemine oli kusjuures üks postiivsemaid emotsioone.
Ma olen unes kaks korda surma saanud ja kaks korda maailmalõppu näinud ning kuradi enesega võidelnud, kuid unehalvatus oli siiski kõige hullem kogemus. Maailmalõpu(de) nägemine oli kusjuures üks postiivsemaid emotsioone.
Comment