*** Ametlik unenägude teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cheating
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 447

    #151
    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Kas keegi on sellisest asjast teadlik/pro, nagu "Astraal rännak" ehk kehast väljumine?

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #152
      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

      Algselt postitas Cheating Vaata postitust
      Kas keegi on sellisest asjast teadlik/pro, nagu "Astraal rännak" ehk kehast väljumine?
      Mis sind huvitab?
      Last edited by con; 31.05.11, 05:29.

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #153
        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

        con
        Astraal-rännaku Pro
        :D:D

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #154
          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

          Nägin eile öösel unes paari sündmust pmtl ette, mis sama päeva õhtul aset leidsid, kuid detailidesse pigem ei laskuks. :D Kuigi selline asi pole ilmselt midagi väga märkimisväärset, arvestades seda, kui palju üleüldse mingeid random unenägusid näen, siis sellele vaatamata on suht sürr mõelda, et nii juhtus.

          Comment

          • air343
            Julm Donk
            • Apr 2010
            • 50

            #155
            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

            Täna oli eriti huvitav juhtum/unenägu või mis iganes see oli/ei olnud aga lugu oli järgmine: Nägin mingit und aga hakkasin üles "ärkama" ,silmad jõudsin juba lahti teha ja vaatasin oma toa ust kui järsku kuulsin oma sõbra häält enda peas ,mul oli wtf? Siis ma hakkasin sõbraga rääkima ja ta vastas ka mulle veel edasi, kuigi ma suutsin juba teadlikult mõelda ja näha, ja samaajal selles poolunes seisundis viibida. Tahtsin veel vestlust aretada ei osanud väga midagi küsida kuna sellist asja pole varem nagu juhtunud ja suht hämming oli. Küsisin talt siis: "Mis täna toimub siis?" vastuseks sain "põhimõtteliselt kaks minutit mitte midagi" Mul oli jälle wtf, hakkasin naerma ning küsisin ,et mis mõttes nagu ,sõber naeris ka ja ütles "ei tea":D. Väga ulmeline kogemus oli. Samaajal kui ma rääkisin, mõtlesin kas ma räägin päriselt ka kõva häälega, suht raske oli aru saada aga ilmselt ei rääkinud kuna keegi kodus ei kuulnud aga sonida ilmselt võisin.

            Comment

            • Carl
              FPP Pro
              • Jul 2010
              • 213

              #156
              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

              Mul oli ükskord eriti deep case.

              Eelmine päev olime rääkinud lucid dreamingust etc. ja siis üks rääkis, et sealt välja tulla, peab enesetapu unes tegema.
              No selged pildid ja nii juhtuski (täiesti lambist kusjuures, polnud ettevalmistusi etc teind) - olin unes kuskil autoroolis, ning sain aru, et näen und ja saan tegevusi kontrollida ning järsku teavustasin endale et oh läheks otsiks nüüd ühe ilusa naise ja värki, kuid järsku meenus et düra ma pean ju suitsiidi veel tegema ning sattusin paanikasse ja proovisin end paaniliselt unest välja saada.

              Creepy lol. :D

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #157
                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                Nägin unes, et läksin vabatahtlikult teist x sõjaväkke tagasi ja rühmaülem oli Ari Gold :/

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #158
                  Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Nägin unes, et läksin vabatahtlikult teist x sõjaväkke tagasi ja rühmaülem oli Ari Gold :/
                  LOL @ Ari Gold

                  Ise nägin, et hüppasin maanteel hoopealt maaliini bussipeale ja bussijuht hakkas peeglisse vaadates minupeale möirgama ja tänu sellele panime üle kuudi ja siis ärkasin

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                    Nägin täna unes, et oli Pärnu Meistrikad. Kõik 150 inimest olid ringis ja mängisid üksteise vastu (1:1) potiknuida. Enne ei saanud järgmised mängima hakata kui oli selgunud võitja ja siis võitja mängis järgmisena. Sain ka top4 hulka aga siis hakkasime üksteist miskite mängu tankidega laskma ja ma sain neljanda koha. Arvutasin veel rahad ka välja palju võitsin jne. Mõtlesime veel, et krt turka nii kiirelt sai läbi, et mis kolmest päevast sai. Siis bossud ütlesid ,et testisid uut fromaati.

                    Tankide osa on ilmselgelt liialt palju civvi viimasel ajal mänginud :P

                    EDIT: aa ja top4 hulka sain jube kobadega. Nägin, et maas oli 3 nelja ja ma kohe ei märganud, et mul oli ka üks neli käes oleksin saanud tagasi saata aga hakkasin tapma ning luckboxiga suutsin kõik ära tappa. Aa iga mängija mängis ainult ühe jaotuse, mitte tervet mängu.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Nägin unes, et läksin vabatahtlikult teist x sõjaväkke tagasi ja rühmaülem oli Ari Gold :/
                      Seda sõjaväe und olen ma näinud mitu korda ja juba hakkab muutuma luupainajaks. Et misasja, et jälle sõjaväkke, et siis jube närvis olnud ja karjunud aga see ei aita.

                      Teine uni, mis pidevalt kummitab on kooliuni. Et olen gümnaasiumis ja viimane veerand ning pooled asjad tegemata ning siis mõtlen, ket fk kuidas ma kooli ära lõpetan, et suht võimatu.

                      Üles ärgates on päris mõnus kergendus.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                        Algselt postitas air343 Vaata postitust
                        Täna oli eriti huvitav juhtum/unenägu või mis iganes see oli/ei olnud aga lugu oli järgmine: Nägin mingit und aga hakkasin üles "ärkama" ,silmad jõudsin juba lahti teha ja vaatasin oma toa ust kui järsku kuulsin oma sõbra häält enda peas ,mul oli wtf? Siis ma hakkasin sõbraga rääkima ja ta vastas ka mulle veel edasi, kuigi ma suutsin juba teadlikult mõelda ja näha, ja samaajal selles poolunes seisundis viibida. Tahtsin veel vestlust aretada ei osanud väga midagi küsida kuna sellist asja pole varem nagu juhtunud ja suht hämming oli. Küsisin talt siis: "Mis täna toimub siis?" vastuseks sain "põhimõtteliselt kaks minutit mitte midagi" Mul oli jälle wtf, hakkasin naerma ning küsisin ,et mis mõttes nagu ,sõber naeris ka ja ütles "ei tea":D. Väga ulmeline kogemus oli. Samaajal kui ma rääkisin, mõtlesin kas ma räägin päriselt ka kõva häälega, suht raske oli aru saada aga ilmselt ei rääkinud kuna keegi kodus ei kuulnud aga sonida ilmselt võisin.
                        Sorry spammi pärast aga pidin kõikidele kohe vastama, et meelest ära ei läheks. Endal on olnud kogemus, et teen silmad lahti ja organid ei hakka kohe tööle. Tõusen püsti, liigutan pead ja pilt ikka seisab. Silmi avades nägin ust ja ukseauku aga liigutan ning ei muutu midagi. Siis juba tekkis kabuhrim, et äkki nüüd minek kuniks jõudsin lõpuks täiesti reaalsusesse ja silmad hakkasid taas tööle :)

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #162
                          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                          Täna nägin unes, et mulle kingiti lahtikäiva katusega Ford Escort. Väga pull oli ringi timmida, sest masin töötas ideaalselt. :D

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #163
                            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                            Käin unes kord-kaks kuu jooksul lendmas. Uskumatu tunne on lennata üle majade ja puude. Tavaliselt maandun puu otsa ning kogu tegevus toimub valgel ajal. Ärgates on hea, kerge tunne.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #164
                              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                              Magan viimasel ajal halvasti ja unenäod on suht veidrad, aga harva jäävad meelde. Seega näide värskest ehk tänaöisest unenäost - olin oma lapsepõlve aegsete sõpradega trippimas ning varastasin metallist elektriposte, hulgi.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #165
                                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                                Viha on vist liiga palju sisemusse kogunenud. Alles see oli, kui ühel põhjalikult kõri läbi lõikasin ja täna öösel killisin koguni kaks tüüpi noaga ära. Kolmas aga uinutas mu valvsuse ja tõmbas minul kõri läbi.

                                Comment

                                Working...