*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #46
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas Klamber®
    ma avastasin enda jaoks uue rummi, Captain Morgan Spice-d, mõnus tammekas on man, proovige ära.
    morgan on suhtkoht ainuke joomist kannatav rum.. backardi suckib.. seebise järelmaitsega

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #47
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      osta neid barbadose rumme, mount ga või midagi

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***



        geeniused uksetaga

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #49
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Re: ESTPatrick 3 of 3 Multitabling:
          Algselt postitas Booyaka
          Kuid tekkis küsimus kas nii pisikese käe sample peale on mõtet seda punast joont koguaeg refreshida ja vaadata kuidas on ? :P
          mina vaatan punase joone järgi kui head mängu ma mängin..
          A-gamedes läheb ikka joon stabiilselt ülesse aga kohe kui mingi väike uni/tilt/etc peale tuleb hakkan non-SD pote kaotama.

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #50
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Algselt postitas variatsioon
            Re: ESTPatrick 3 of 3 Multitabling:mina vaatan punase joone järgi kui head mängu ma mängin..
            A-gamedes läheb ikka joon stabiilselt ülesse aga kohe kui mingi väike uni/tilt/etc peale tuleb hakkan non-SD pote kaotama.
            Ma kaotan kogu aeg non-SD potte...päriselt ka :)

            Comment

            • zaf0
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 51

              #51
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Algselt postitas CTXrix
              Ma kaotan kogu aeg non-SD potte...päriselt ka :)
              Mul sama asi.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #52
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Postitan ühe väga karmi nalja aga minu jaoks on see kõige kõvem nali, mida ma see aasta kuulnud olen.


                Kes on 2008 vaeseim eesti mees?

                Angela Aak, tal pole munnigi.


                Vabanan veel kord aga ma pidin selle postitama

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #53
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Keegi Betfairi nimelises s*tamajas mängib? Kui mängite, kas te ka päevas mingi 5x saate disconnecti?

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #54
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    sain ka just kaineks ja pean õppima hakkama, oooo sess:)

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #55
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      Algselt postitas Tigrano
                      Postitan ühe väga karmi nalja aga minu jaoks on see kõige kõvem nali, mida ma see aasta kuulnud olen.


                      Kes on 2008 vaeseim eesti mees?

                      Angela Aak, tal pole munnigi.


                      Vabanan veel kord aga ma pidin selle postitama

                      ;D ;D ;D Pole tükk aega kõveraks naernud ennast!!! ;D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #56
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Algselt postitas CTXrix
                        ;D ;D ;D Pole tükk aega kõveraks naernud ennast!!! ;D
                        Olin ka kõveras tükk aega ;D

                        Comment

                        • Klamber®
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2008
                          • 335

                          #57
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Algselt postitas Keiss
                          Ei ole vaja siin muuta normaalset suhtlust PN-i foorumi taoliseks.
                          wtf? et siis kui 2 lammast läksid omavahel laksutama 2 korda siis on selline lahterdamine edaspidi kogu ülejäänud aeg?

                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #58
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #59
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Algselt postitas Klamber®
                              wtf? et siis kui 2 lammast läksid omavahel laksutama 2 korda siis on selline lahterdamine edaspidi kogu ülejäänud aeg?
                              Võiks juba unustada selle teema tõesti.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Ja BMW oli must täpp ;D

                                Comment

                                Working...