Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***
morgan on suhtkoht ainuke joomist kannatav rum.. backardi suckib.. seebise järelmaitsega
Algselt postitas Klamber®

Comment