*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas lebovend
    Isiklikult mulle need juhtmevabad hiired ei meeldi, sest t2nu nende sees olevatele patareidele/akule on nad suhteliselt rasked. Ise jään ikka juhtmega hiire juurde.
    [img width=368 height=240]http://www.asl.dsl.pipex.com/symbolics/photos/IO/old-mouse_6071.jpg[/img]
    irwwwwww

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #77
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      reede 6htu
      kodus istumine
      varutud alkohol
      siis kindlasti peab k6rvus k2ima Mazzy Star, yksk6ik mis lugu neilt:)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        Mis juhtub, kui masti ei tule:

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #79
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas rankapoeg
          Kusjuures, ma arvasin täpselt sama, et keda kotib see nonshowdown joon jms.. et pohhui, kui oled võitev mängija ja üldkokkuvõttes normaalse winratega võitev, siis keda kotivad miskid jooned ja kuidas sa võidad ja kaotad. A ma varem ei julgenud öelda seda, sest mõtsin et äkki olen jube loll kui selle välja ütlen, sest see nonshowdown joon tundus kõigile nii tähtis olevat.
          Irw, oleksid seda öelnud ennem ranka vastust, oleksid praegu suured probleemid ;D

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #80
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Ma saan küll pihta, aga veidi nagu antireklaam, kuna Ranka ise võttis kuu tagasi mängijate graphe läbi - et kes kaotab liiga palju NSD pottides. Seega on oluline ikkagi mingil määral - kui ta graafikul sirgelt langeb, siis näeb paremini selle ära võrreldes mingite numbrite vahtimisega :)

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #81
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Algselt postitas lenC
              Ma saan küll pihta, aga veidi nagu antireklaam, kuna Ranka ise võttis kuu tagasi mängijate graphe läbi - et kes kaotab liiga palju NSD pottides. Seega on oluline ikkagi mingil määral - kui ta graafikul sirgelt langeb, siis näeb paremini selle ära võrreldes mingite numbrite vahtimisega :)
              Näiteks mõni võidab 12bb/100 oleteme üle 300k käe ja joon langeb nagu mägi alla, kas tõesti mängija jättis veel nii palju raha lauda vedelema

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #82
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Algselt postitas Tigrano
                Näiteks mõni võidab 12bb/100 oleteme üle 300k käe ja joon langeb nagu mägi alla, kas tõesti mängija jättis veel nii palju raha lauda vedelema
                Ma olen aru saanud, et ei saagi nii suur winrate olla, kui läheb "nagu mäest alla", sain aru et on leak mängus, kui on rohkem kui 1BI NSD kaotust 1000 käe kohta. Ranka võiks nüüd midagi öelda, ma ise ei tea midagi ;D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #83
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Algselt postitas lenC
                  Ma olen aru saanud, et ei saagi nii suur winrate olla, kui läheb "nagu mäest alla", sain aru et on leak mängus, kui on rohkem kui 1BI NSD kaotust 1000 käe kohta. Ranka võiks nüüd midagi öelda, ma ise ei tea midagi ;D
                  Oletame, et see 12bb/100 mäkke tõus on peegelpildis punane jooneke, oletame päris nulli ei ajaks joont aga kõrgemale kõvasti ehk peaks tõusma winrate 20bb/100 kanti, kui sedasi mõelda, et on jube leak. Ranka?

                  Comment

                  • zaf0
                    Julm Donk
                    • Dec 2008
                    • 51

                    #84
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Algselt postitas Tigrano
                    Oletame, et see 12bb/100 mäkke tõus on peegelpildis punane jooneke, oletame päris nulli ei ajaks joont aga kõrgemale kõvasti ehk peaks tõusma winrate 20bb/100 kanti, kui sedasi mõelda, et on jube leak. Ranka?
                    Arvatavasti on see kõik omavahel seotud. Ehk tänu sellele, et ta non-showdown võidud negatiivsed on, on tema valubetid rohkem kasutoovad vms.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #85
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
                      [img width=750 height=562]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg[/img]

                      Comment

                      • Klamber®
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2008
                        • 335

                        #86
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Algselt postitas lebovend
                        yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
                        [img width=750 height=562]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg[/img]
                        ei tahaks kohe küsida, aga miks see kardin plekiline on.... mis plekkidest jutt käib ?

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #87
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          hui ja snaju mis selle kardinaga on, v2lja n2eb kyll, nagu ma selle juures oleks kassi maha l88nud.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #88
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            kumb on parem kas uk.youtube.com või tavaline juutuub?
                            uk. on vist kiirem???


                            Algselt postitas lebovend
                            yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
                            [img width=750 height=562]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg[/img]
                            eeem.. ma pakun the poker mindset! :)

                            Comment

                            • Metsapull

                              #89
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Algselt postitas lebovend
                              yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
                              [img width=750 height=562]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg[/img]
                              Niikuinii on trikikas ja tegelikult on sahtlisse mingisugune asi peidetud.

                              Comment

                              • raunooo
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 422

                                #90
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Aastavahetus möödus päris ägedalt. Sai mingil majapeol käidud, terve Tartu linn läbi kõmbitud ja hommikul 10.30 magama mindud, nalja sai. :P

                                Comment

                                Working...