*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas Imric
    Ei noh see uus aasta algas ikka väga imelikult. Nimelt otsustas naine teha x põhjusel 31-se õhtul PKR-i min deposiidi. Tema vajus mingi aeg magama ja siis hakkasin ise möllama. Ausalt soovitan seda tuba, nii passiivset rahvast pole kuskil näinud. Ühesõnaga gämblides jõudsin NL400 lauda ja sain oma vea tõttu laksud ära. Natuke jäi alles ja NL100 üritus läks õnneks, seejärel Nl200 ja muidugi sain KK vs AK PF AI ära. Aasta esimene PF AI ja kohe oli vaja niimoodi ära vändata. Vähemalt on esialgne depo veel alles ;D
    See koht on seal kuld aga vähe laudu jne. Tegid kõvasti gamblemist nagu näen ja said seda ka täie raha eest.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #17
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      Kui nüüd aus olla siis hetkeseisuga on krõska, rsk hommikul saab vist natuke sõimata :'(

      Kaks laksu järjest on muidugi natuke palju, seekord QQ vs KT PF AI. Igatahes tundub, et kellele piisab vähesest lauda arvust jne, on see parim koht raha teenimiseks, ma ei imesta üldse, et kloonikesel seal nii hästi läinud on.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #18
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        Prop bet, kes jõuab esimesena Supernovaks?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          HEAD UUT AASTAT!

          HAHHAHAHAHA. ÄRKASIN JUST JA POHMAKAT EI OLE, EILE VARUSIN VEEL DELIGHTE, ET KUI PEAKS MIDAGI VÕSSA MINEMA.

          Insta tähistasin seda d-lightiga.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #20
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Algselt postitas ranka
            HEAD UUT AASTAT!

            HAHHAHAHAHA. ÄRKASIN JUST JA POHMAKAT EI OLE, EILE VARUSIN VEEL DELIGHTE, ET KUI PEAKS MIDAGI VÕSSA MINEMA.

            Insta tähistasin seda d-lightiga.
            Uus aasta on alanud hästi, isegi pohmakat enam ei ole ;D

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #21
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              jõuan mina hiljem lehtlasse, kuna kedagi oli vaja koju tassida ja keegi magab laua taga. Obv. et hr. Ranka

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Uni!

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Algselt postitas jrgn hell
                  jõuan mina hiljem lehtlasse, kuna kedagi oli vaja koju tassida ja keegi magab laua taga. Obv. et hr. Ranka
                  Parimatelgi juhtub

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #24
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Uuel aastal hakkan pokkeri asemel seda mängima:

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #25
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      sain enne seitset magama, 2rkasin siin kunagi ja ma kardan, et mul kyll on pohm, aga yhinen ranka dlighti teemaga

                      Comment

                      • Tarmo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 316

                        #26
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Algselt postitas lebovend
                        sain enne seitset magama, 2rkasin siin kunagi ja ma kardan, et mul kyll on pohm, aga yhinen ranka dlighti teemaga
                        pole paha, 4 Dkerget on juba lastud, undki enam pole :)

                        Tegusat uut!!!!

                        Comment

                        • tonis
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 334

                          #27
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Head uut aastat!

                          Comment

                          • zaf0
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 51

                            #28
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Head uut aastat!

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #29
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Võtaks ka praegu Dlighti, aga mul nii paha olla, et ma ei jõua poodi minna. :-[ ;D

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #30
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Algselt postitas BuildUp
                                Võtaks ka praegu Dlighti, aga mul nii paha olla, et ma ei jõua poodi minna. :-[ ;D
                                Uus aasta ei tulegi nii kergelt ;D

                                Comment

                                Working...