*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1681
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas makz Vaata postitust
    lowbetta: it's a new type of tourney
    lowbetta: Turbo Sleepdown
    lowbetta: last one awake takes all the money
    Nice

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1682
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Standard turna lõppfaasis vastase poolt
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1683
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Kellegil veel peale mu net täiega situb näkku? Iga 10 minuti tagant kaob net ning viskab insta laudadest välja.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1684
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          solid päev

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1685
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            ....
            Last edited by inward; 28.02.11, 11:59.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #1686
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Ma arvan, et see mingi sama firma värk, või skeemitavad seal kuidagi, sest ükskord kui PTR otsing oli maas ja näitas mingeid x numbreid oli täpselt sama asi poker-edge weebis.
              Päris 1:1 see info kindlasti ei ole PTRis ja poker-edges. Olen näiteks poker-edges otsinud vastase kohta infot ja saan näiteks tulemuse 22k kätt ja -$800. Ning siis PTRist vaadanud ja seal 23.5k kätt ja -$1100. Et natuke nende info ikka erineb.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1687
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Kas keegi teaks anda linki High Stakes Poker season 7mele?
                Ei leia kuskilt ülesse.

                Kuigi see HS poker on ilma FTP prodeta,Gabe ja AJ-ita ikka kõvasti alla käinud :/.
                Dwani,Ivey jne enam seal shows ei näe .....mida oligi just kõige huvitavam vaadata.
                Barry Greenstein kõige normaalsem seal uues osas,ülejäänud enamused mingid random ärimehed.

                EDIT:Leidsin
                Last edited by qbj0hn; 28.02.11, 05:09.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #1688
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  issand kui sitt hsp on ..

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1689
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    omfg, come on. kas tõesti keegi sellist jama vaatab...kommentaator on üli "nuts".. vaatasin 7 min ja oleks vabalt magama jäänud kui msn ei oleks häält teinud.. see ei kannata ju mingit võrdlust..

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1690
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      yep, farha oli parim

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1691
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                        issand kui sitt hsp on ..
                        kommentaator ajab magama... mängus huvitavaid käsi on, aga mängijad ka suht vaiksed jms.. ei viitsinud vaadata üle 10minuti.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #1692
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          aga ta ei viitsiks never nende nittidega mängida seal, kellele meeldib ainult coolereid vahetada. thats not tv poker, thats grinding. ja üldse ma ei mõista miks see robl sinna üldse kutsuti, täiesti null vend tv pokkeri jaoks.

                          E:ok jätame action mehe vifferi sellest postist kõrvale.
                          Last edited by udikaz; 28.02.11, 09:35.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #1693
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            omfg, come on. kas tõesti keegi sellist jama vaatab...kommentaator on üli "nuts".. vaatasin 7 min ja oleks vabalt magama jäänud kui msn ei oleks häält teinud.. see ei kannata ju mingit võrdlust..

                            http://www.youtube.com/watch?v=wRgwMMn2bCg
                            nice. oskad öelda, mis season see oli ? MUl vist see vahele jäänud ÕNNEKS !! S.T saab vaatama hakata, sest poker after dark sai läbi vist.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #1694
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              mõttetu

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #1695
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                KAs keegi saaks anda lingi, kuhu klikkides tuleksid kohe teemadeuuendused siin foorumis..

                                Comment

                                Working...