*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1621
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Ning ma tulin üligeniaalse idee peale:
    K:Kõige halvem pokkerivastane?
    V: Stu Ungari oskuste ning Jerry Yangi numbrigeneraatoriga vastane.
    Ma arvan, et enamik online midstakes HU rege crushiks teda tänapäeval täielikult.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #1622
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      tra sa oled jälle täis we? ma räägin, et praegustes oludes ei saa teda kellegagi võrrelda. 5k käe näide huupi võetud. võib ka kolm. lihtsalt ta ei saand kahe aastagagi nii palju käsi kokku
      kusjuures t2is, nagu sellises m6ttes, ei ole :D
      aga ma loodan, et meist saavad s6brad.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1623
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Ma arvan, et enamik online midstakes HU rege crushiks teda tänapäeval täielikult.
        Lives küll mitte.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1624
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Estpatrick tegi BHS Tallinna Main Evendil hu-s diili Tõnu Kõivuga tuues koju 6700€. Wp my friend :)

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1625
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Estpatrick tegi BHS Tallinna Main Evendil hu-s diili Tõnu Kõivuga tuues koju 6700€. Wp my friend :)
            good news
            aga tahax patricku kommentaari, mix diil? liialt turbo...?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1626
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              eks tuelb veidi oodata, aga smsi sisu oli selline:

              2. Koht, tegin diili tonuga. 6700€. Tema karikas, minu raha

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #1627
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Estpatrick tegi BHS Tallinna Main Evendil hu-s diili Tõnu Kõivuga tuues koju 6700€. Wp my friend :)
                õnnitlused, OO profitiim viimasel ajal päris eas oos

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1628
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Tänane päeva pirn. Regular keda täiega "nussisin" - vähemalt jätsin nii mulje:

                  iPoker - £2 NL - Holdem - 6 players
                  Hand converted by PokerTracker 3

                  MP: £60.00
                  Hero (CO): £389.70
                  BTN: £215.85
                  SB: £408.75
                  BB: £36.70
                  UTG: £151.11

                  SB posts SB £1.00, BB posts BB £2.00

                  Pre Flop: (£3.00) Hero has A A

                  fold, fold, Hero raises to £4.00, fold, SB raises to £14.00, fold, Hero raises to £200.00, SB raises to £408.75, Hero calls £189.70

                  Flop: (£781.40, 2 players) 3 6 9

                  Turn: (£781.40, 2 players) 9

                  River: (£781.40, 2 players) 2

                  Hero shows A A (Two Pair, Aces and Nines) (PreFlop 93%, Flop 100%, Turn 100%)
                  SB shows A Q (One Pair, Nines) (PreFlop 7%, Flop 0%, Turn 0%)
                  Hero wins £778.40
                  SB wins £0.00

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #1629
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    mängid 6maxi kui HUs pole tagumikke, keda jahtida ?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1630
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      mul on super hea meel selle üle muidugi.
                      Olen viimasel ajal omahas sellist actionit saanud, et paremat pole ever tahta suutnud.
                      PTR näitab -300 usd ja mixed shote NL10 ja NL1000 rofl.

                      Viimased 2 nädalad PLO50s on pea smaa kasumiga olnud kui NL50HU kokku.
                      Sa ei arva ju tõsiselt, et su edu põhjus on kehv ptr seis.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #1631
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        ei usu küll, et asi ptr'is, kristjan lihtsalt hea mängija, kui purjus pole.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #1632
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                          vastupidi, kõrge põiavõlv. Aga see on tingitud sajast asjast ja tuli mitu kohta lahti päästa, osadele juppe juurde panna ja osadelt ära võtta, millest oli tingitud pidevad jalavalud. Pm oleks see opp pidanud toimuma sündimise esimestel päevadel.
                          supsti, kas teine jalg oli ok siis või vajab ka operatsiooni?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1633
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas vennike Vaata postitust
                            mängid 6maxi kui HUs pole tagumikke, keda jahtida ?
                            Tüdinesin HU-st ära ja otsustasin muid mänge mängida ning samas vaja OO-s ka tsipake punne asian adventure finaalpääsme jaoks. Kõige jubedamad mängijad, mida ma näinud olen. Ei ole head ega ei oel halvad ja enamus foldivad 3betile 70-90% ajast, samas iga käsi squeezvad-3betivad ning teevad maailma kõige ebaloogilisemat mängu.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1634
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Sa ei arva ju tõsiselt, et su edu põhjus on kehv ptr seis.
                              Oleneb kelle vastu mängida. Kui ma regulari vastu istun siis öeldakse enamasti no thank you, kui peokunn istub siis hakkab madin pihta.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #1635
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                teine jalg võetakse ka ette

                                Comment

                                Working...