*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #1606
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    te panustate eurovisiooni peale? i am dissapoint.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1607
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      mis sulle arusaamatuks jäi?
      Not much,soojendan teed.

      Comment

      • oTT
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 180

        #1608
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Parim laul oli Henry Laks - "Tule kui leebe tuul", tõeline klassika ikka. Kahju, et vanadele tegijatele järeltulijaid pole :/

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #1609
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas oTT Vaata postitust
          Parim laul oli Henry Laks - "Tule kui leebe tuul", tõeline klassika ikka. Kahju, et vanadele tegijatele järeltulijaid pole :/
          hakkasin sinu teema peale mingit lugu otsima ja kukkusin selle http://www.youtube.com/watch?v=hSHKP...FBF8524D8346D5 ja selle http://www.youtube.com/watch?v=7jXUuWQ-zeo ja selle veidi haige loo peale aastast 83 ma arvan http://www.youtube.com/watch?v=b2Lx5GJgMFg

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1610
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            ithaka laul oli üks parimaid, aga meenutas kangesti kunagist ukraina võidulaulu http://www.youtube.com/watch?v=48XfMRxp6IM
            Nagu meenutab ja ei meenuta ka. Sellel aastal oleme siis jälle finaalist väljas.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1611
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              te vaatate eurovisiooni? i am dissapoint.
              FYP

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #1612
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                mina kui modernse ja ajaga kaasaskäiva noore inimesena panen ok2aa kommentaarile 'Like'.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1613
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Ning ma tulin üligeniaalse idee peale:
                  K:Kõige halvem pokkerivastane?
                  V: Stu Ungari oskuste ning Jerry Yangi numbrigeneraatoriga vastane.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1614
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                    Ning ma tulin üligeniaalse idee peale:
                    K:Kõige halvem pokkerivastane?
                    V: Stu Ungari oskuste ning Jerry Yangi numbrigeneraatoriga vastane.
                    stu oli siiski süüdimatu gämbler. mis temast saanud oleks kui ta oleks päevas enam kui 5k kätt saanud mängida. arvesta kaasaegseid võimalusi. kas ta oma elu jooksulgi nii palju käsi mängis?

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #1615
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      2 quick start pani kõige parema laulu ju eniveis

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1616
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        win, minu panus võitis
                        minu oma ka

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #1617
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          stu oli siiski süüdimatu gämbler. mis temast saanud oleks kui ta oleks päevas enam kui 5k kätt saanud mängida. arvesta kaasaegseid võimalusi. kas ta oma elu jooksulgi nii palju käsi mängis?
                          wat? :( leveldad mind?
                          Kust see 5k k2tt sul saadud on? Kas me m2ngime siin foorumis ki6k 5k k2tt p2evas v2. Jah, ta oli gambler, aga see, et kellelgi on gambleri iseloom v6i elustiil, shootib narksi ja v6tab meeslitsidelt suhu, ei tee teda juba halvemaks pokkerim2ngijaks m2ngulises m6ttes. Aga sina oma kommentaariga tundud nagu just seda v2itvat, et ta oli sitt pokkerim2ngija? :(

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1618
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Stu Ungar,Chip Reese,Phil Ivey on 3 parimat mängijat kes elanud siin ilmas/elab veel.
                            /thread

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #1619
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                              wat? :( leveldad mind?
                              Kust see 5k k2tt sul saadud on? Kas me m2ngime siin foorumis ki6k 5k k2tt p2evas v2. Jah, ta oli gambler, aga see, et kellelgi on gambleri iseloom v6i elustiil, shootib narksi ja v6tab meeslitsidelt suhu, ei tee teda juba halvemaks pokkerim2ngijaks m2ngulises m6ttes. Aga sina oma kommentaariga tundud nagu just seda v2itvat, et ta oli sitt pokkerim2ngija? :(
                              tra sa oled jälle täis we? ma räägin, et praegustes oludes ei saa teda kellegagi võrrelda. 5k käe näide huupi võetud. võib ka kolm. lihtsalt ta ei saand kahe aastagagi nii palju käsi kokku

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #1620
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                ma räägin, et praegustes oludes ei saa teda kellegagi võrrelda.
                                Väga väheseid live prosi saab nn. praeguste oludega võrrelda.
                                Absoluutselt kõikide live prode kohta saab sellisel juhul öelda, et nad on heateri peal fishid, kuna nende käte/mängitud turniiride arv ei tähenda "long runis" mitte midagi.
                                edit: viimase aja mõistes siis long runis, kus turniire kümneid ja käsi sadu tuhaneid mängima peab enne kinnitada võib, et tegemist ka long runis võitjaga.

                                Comment

                                Working...