Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Kaotavale mängijale pole steiki vaja anda. Sa ei suutnud mitte ühtegi graafikut kusagilt välja võluda ja tahtsid vist NL25 steiki, aga ise ei biidi isegi madalamaid limiite PTR põhjal.
Algselt postitas Vandalar
Comment