*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1441
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    kui millegi heaga v2lja tuled, anna tgeada .. bacardi gold ja coca tundub juba obv liiga igav ..

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #1442
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      viimane nädal PAD cash game-i oli üks parimaid PAD ridadest. HSP jh alguses parem 2 hea kommentaatoriga

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #1443
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Tehke white russianit, soovitan kasutada jääkülma Smirnoffi vodkat, kahlua, törts piima ja ohtralt jääd, nuts

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #1444
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          ANDI5902: ^^
          ANDI5902: no more money left
          pedetapja: ok
          pedetapja: gg
          ANDI5902: but wait a sec

          peab meeldima :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1445
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            oot, uus HPS v2ljas? mis veel peale big game uut on ?

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #1446
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              oot, uus HPS v2ljas? mis veel peale big game uut on ?
              võtame rehe hotelli sauna ja basseini:)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1447
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas trippin567 Vaata postitust
                Keskkoolis sai ka pranglimisega nerditud, liitmise rekord jäi kuskile 3k kanti, aga 3,4k mingi absoluutne rekord küll pole imo.
                Polegi aasta aega proovinud, peab tegema
                maksimumilähedane ilma botita, pole näinud lives veel kedagi rohkem saanuna. (kuigi edetabelis küll kõrgemaid.)
                kindlasti annab kenasti juurde noppida kogu aeg, 3s level on mul kehv. Seal läheb vb isegi 100 kaduma.
                Last edited by KristjanLaas; 24.02.11, 14:23.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #1448
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Proovige, palju saate, ise sain 18 out of 20.

                  http://www.bbc.co.uk/science/humanbo...urveys/smiles/
                  Sama, silmade järgi tavaliselt.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1449
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    See pranglimine on küll huvitav. Ise hakkasin kunagi huvituma mälu treenimisest ja hakkasin mängukaarte meelde jätma. Kaks pakki tuleb ära kui natuke harjutada. Kui seda pidevalt teha ja kiirust ka arendada, siis võin garanteerida, et annab pokkeris kõvasti juurde- kui on midagi juurde anda obv. Boardi mustri lugemise oskus läheb nii väga heaks- seda saab rakendada ka mängimise ajal- lased nt PLO-s kõik kaardid mida näed mälust läbi (iga kaardi jaoks on siis oma kindel mälupilt) ja kui mõnda aega oled harjutanud, siis läheb jällegi selline mustrite ja olukordade märkamine pokkeris väga heaks.

                    Comment

                    • Dzuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 445

                      #1450
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Klaaspro is unbeatable :(

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1451
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        See pranglimine on küll huvitav. Ise hakkasin kunagi huvituma mälu treenimisest ja hakkasin mängukaarte meelde jätma. Kaks pakki tuleb ära kui natuke harjutada. Kui seda pidevalt teha ja kiirust ka arendada, siis võin garanteerida, et annab pokkeris kõvasti juurde- kui on midagi juurde anda obv. Boardi mustri lugemise oskus läheb nii väga heaks- seda saab rakendada ka mängimise ajal- lased nt PLO-s kõik kaardid mida näed mälust läbi (iga kaardi jaoks on siis oma kindel mälupilt) ja kui mõnda aega oled harjutanud, siis läheb jällegi selline mustrite ja olukordade märkamine pokkeris väga heaks.
                        sinu puhul selgelt näha, et pokkeris annab kõvasti juurde. Vaevalt sa ilma selleta nii kaugele oleksid jõudnud.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #1452
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          ANDI5902: ^^
                          ANDI5902: no more money left
                          pedetapja: ok
                          pedetapja: gg
                          ANDI5902: but wait a sec

                          peab meeldima :D
                          HAHAHAHAHAAAA

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1453
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            wow kümmel finaalis

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1454
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                              Klaaspro is unbeatable :(

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              coinflip kestab 5 kaarti heh.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1455
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Ma lihtsalt räägin millest võib abi olla ja teema ise ka väga huvitav minu jaoks.

                                Comment

                                Working...