*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1321
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Eesti fishe on ka ikka olemas, nädalaga juba teise leidnud http://www.pokertableratings.com/sta...ch/j%40%40karu
    see pole enam fish, vaid gigawaal

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #1322
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
      ja mis sa põhjenduseks paned, et nett läks ära? st kuidas sa tõestad seda?? ma shippisin kunagi nii pea 1k$ ära, kui connection kadus :S
      ma krijutasin et mis värk on et disconnected ja errorid jne jne.:D, siis nad vastasid et viga oli minu ühenduses aga kuna nad hoolivad oma klinetidest siis seekord veel maksavad migni osa tagasi

      Comment

      • EdgarP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2009
        • 368

        #1323
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas raaids Vaata postitust
        ma krijutasin et mis värk on et disconnected ja errorid jne jne.:D, siis nad vastasid et viga oli minu ühenduses aga kuna nad hoolivad oma klinetidest siis seekord veel maksavad migni osa tagasi
        ty... eks ma siis kunagi kui starsi naasen ja nii juhtub,tean mida teha :)

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1324
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Ee, keegi täna baltic series warmupile?
          Võiks mulle 1 time keegi pileti osta igaks juhuks, ma vist teen turnal natuke liiga deep runi ja 17 alles vaid, aga 100% tulen kohale kui läbi.

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #1325
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Ee, keegi täna baltic series warmupile?
            Võiks mulle 1 time keegi pileti osta igaks juhuks, ma vist teen turnal natuke liiga deep runi ja 17 alles vaid, aga 100% tulen kohale kui läbi.
            Taas steigiga ? viskasin pilgu peale, 2 koha stack isegi. GL

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1326
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Ei seekord ikka olen enda raha eest:D
              kuigi jah naljakas tuleb ilmselt viimasest 25st mass MTT-st 4s final table nüüd.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1327
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                edu

                aga imo saab sul see turniir enne BHS warmikat läbi, või mis, või siis kui ei, tee late reg


                edit: sry, ei saa ka....mõtlesin et warm up algab kell 19
                Last edited by hotcocacola; 22.02.11, 15:09.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1328
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  edu

                  aga imo saab sul see turniir enne BHS warmikat läbi, või mis, või siis kui ei, tee late reg
                  Ei saa ilmselt, suhteliselt deep ft ja endiselt 9 alles, aga ei olnud kindel kas saan teha late, õismäelt ka kohale vaja jõuda.
                  Andu ehk siiski aitab välja kui kohale end veab või coca sa ise ei liigu kohale?

                  edit: ahjaa sa tartlane.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1329
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    ma alles homme tlnasse ja neljap alustan BHSi turneed 110€ 6max turnaga ning reedel 500€ ME

                    Comment

                    • JaanusX
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 392

                      #1330
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      ma alles homme tlnasse ja neljap alustan BHSi turneed 110€ 6max turnaga ning reedel 500€ ME
                      Oled ka homme Panoraamis?

                      Comment

                      • valustyng
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 450

                        #1331
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Härra Laas võiks video teha turna algusest - võiduni, kuidas biitida MTT-sid:) või on ta lihtsalt hiiteril:)

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1332
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                          Härra Laas võiks video teha turna algusest - võiduni, kuidas biitida MTT-sid:) või on ta lihtsalt hiiteril:)
                          +11111111111 Do that please, Mr. Laas

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #1333
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                            Härra Laas võiks video teha turna algusest - võiduni, kuidas biitida MTT-sid:) või on ta lihtsalt hiiteril:)
                            d/l http://www.megaupload.com/?d=F0S1HKJY

                            teema: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...TT-hiline-faas


                            tõmbasin just alla, link toimib. vid ise on suht vana.
                            Last edited by con; 22.02.11, 16:07.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1334
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                              Oled ka homme Panoraamis?
                              aga obv
                              kahjuks sõbrad tulla ei saa....aga pole midagi teha, esinejate pärast peab minema, kasvõi üksinda :D

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1335
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Kõik tööinimesed ka helistavad juba ja tahavad homme juua. Peab meeldima :D

                                Comment

                                Working...