*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1141
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    insta

    Comment

    • JaanusX
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 392

      #1142
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Ma ikka tavaliselt peksan patjadega diivanit vms,poksi kinnastega kappi jms ise karjun samal ajal
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      ja kõik saab korda
      Tead ma loobusin sellest kui olin oma 5nda hiire pilbasteks löönud (uskumattu et niipalju tükke tuleb ühest lullast) lisaks sellele on arvuti korpus kõver nagu banaan ja muu mööbel sai ka oma osa:D

      Kardaanrist - ma ei ole enam NL2s st BR piisavalt suur et mängida NL5e ja kui siis tõsiselt halva jooksu puhul lähen limiidis alles alla.... hetkel seda ohtu õnneks pole kaugeltki
      Last edited by JaanusX; 19.02.11, 01:35.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #1143
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
        Tead ma loobusin sellest kui olin oma 5nda hiire pilbasteks löönud (uskumattu et niipalju tükke tuleb ühest lullast) lisaks sellele on arvuti korpus kõver nagu banaan ja muu mööbel sai ka oma osa:D
        Wtf mehed, nii räige tilt ja viha iga kehva jooksu pärast? :S
        Ma olen vist aastate jooksul pokkeri pärast vaid kõva häälega KURAT öelnud paar korda :D

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #1144
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
          Wtf mehed, nii räige tilt ja viha iga kehva jooksu pärast? :S
          Ma olen vist aastate jooksul pokkeri pärast vaid kõva häälega KURAT öelnud paar korda :D
          Ei need lõhkumised ja laamendamised tulid sel ajal kui sai veel igast arvuti mänge mängitud... a la Need for speed - kus mõne kurvi läbimine psse kukkus ja pambusesse panin :D

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1145
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Kunagi ema 1x mul mõtles,et mind tapetakse keset ööd vist toas.Kõrvaklapid olid peas ja ei kontrollinud ennast,sealt tuli terve armee neid kuradeid ja muid nalju välja :(...

            1x oli veel hea,tüdruk oli minu pool ja siis ema oli ka kodus,aga suures toas ja mu tuba seal kohe kõrval.
            Siis ma ka 1x gamblesin veits seal ja lõugasin kuradi v*rdjas lits jne,ema arvas,et ma tüdruku peale karjun :D.
            Tuli mingi vihahoog nagu peale korraks.aga noh siis gambleti ka ikka kõvasti kahjuks.
            Enam ei tilta nii,aga eks vahel ikka.Alles nädal tagasi lõin käe vastu kapi ust paiste lol.
            Last edited by qbj0hn; 19.02.11, 01:53.

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #1146
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              haha, okei :D
              vanad head arvutimängud

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1147
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                hahha. mäletan, et kunagi virutasin mingi mängu pärast jalaga vastu arvutikasti ja küüs tuli väikeselt varbalt ära.

                valus oli.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #1148
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                  Wtf mehed, nii räige tilt ja viha iga kehva jooksu pärast? :S
                  Ma olen vist aastate jooksul pokkeri pärast vaid kõva häälega KURAT öelnud paar korda :D
                  sama siin, see aasta vist ütlesin esimest korda täna paar roppu sõna, peale seda kätt. enda mängu ei kommenteeri:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #1149
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    IIRC, Jubin = Sass.
                    Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                    lol nägin viru keskuses sassi
                    normaalne

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1150
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Attention whoring at it's best.

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #1151
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Lendasime eile fortune, s1990n, goldfishi ja sten897-ga läti turnasi ja cashi biitima. Majutus on meil väga kõva korter, mis on üliodav(120euri, 5 nägu, 3 päeva). Eilne turna oli OOPS live 107 euri. Obv seda keegi ei biitinud ja keegi rahadesse ei jõudnud, õnneks sain mina last longer betidega oma BI tagasi. Samal ajal sai muidugi maru palju rummi ja viin-energiat omale sisse aetud ja cash game taotud. goldfish ja sten lasid skillgame, mina ja fortune võtsime ilusti fishidelt kahepeale +1000latti. Kasinnist saime minema mingi 5 ajal vist, siis ostsime vanalinna maci söögist tühjaks. Praegu tulingi tegelikult netti uurima, kas lätis mingi kuivseadus ka kehtib, et vann vett täis lasta ja omale mõned külmad coronad kõrvale võtta.

                        yolpa.

                        Comment

                        • TheMysteryOfSass
                          Bännitud
                          • Feb 2011
                          • 1

                          #1152
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Tere kõigile jälle :D. Kuna mu teine acc sai ka nüüd lampi bannitud siis otsustasin et experiment läbi ja kirjutan nüüd väheke tulemustest. Nagu aru saite oli siin kasutaja Jubin aka Sass, kes siin ala pea 5 kuud postis ja recives ainult 1 sõimu(obv thõull hotcocacola sõimas jälle kontrollimatult retardediks kõiki) aga peale selle mitte ühtegi. Sellega jõuame järelduseni et pole ma nii retarded midagi vaid te olede obsessed with my nickname ja millegipärast nimi "Sass" ajab teid nii pöördesse. Sellega tõestatud et te ise olete väga kahtlaste mindset problemsite isikud ja peaksite vaatama endisse.
                          For now good bye ja good luck at the tables kuna sellele pannakse kohe ban ja see jääb ka mu viimaseks acciks vist.

                          Tänud rankale stake eest muidu detsembris( olen jälle busto obv :D aga tänud siiski) ja tänud neile kes mu vastu normaalsed olnud mitte sellised jooksikud nagu minu haterid.

                          Cya

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #1153
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas andu_andu
                            fail Jubin...fail
                            ...

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #1154
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              ma ise m2letan, kus see Jubin failis sageli seal naljakate linkide teemas :D
                              korra saatsin isegi ta perse, kui ta seal tartut s6imas ju.

                              fail Sass...fail

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1155
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Ban is insta?

                                Comment

                                Working...