*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1111
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    otepää inimestele edu:
    Ilmajaam hoiatab, et pakane püsib ning vastu laupäeva ja pühapäeva langeb miinimumtemperatuur mitmel pool -30...-35kraadini.
    Kõige madalam on õhutemperatuur tõenäoliselt Ida- ja Lääne-Virumaal, Jõgevamaal, Põlvamaal ning Võrumaal, teatas EMHI.
    väga mõnus oli -25'c sõita.
    päike lõõmas, tuult ei olnud ja õhuniiskus oli ka vist hea.
    pmt üldse külm ei hakand kuigi mul ei ole külma ilma riietust.(aluspesu, pirllid, nöekreem etc).

    laud libises hästi ning rahvast ei olnud absaluutselt :)

    väga super.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1112
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Sa paremalt esimene ?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1113
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Otsisin lindudele maale sihvkasi lemmiklooma poest....obv neid müüdi mujal. Samas tekkis jube tahtmine sellises olekus ära võtta see tuhkur/kärplased* või mis iganes loom sealt poest. Solid elajas nägi välja

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #1114
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Tegin üle pika aja HU'd. Küllaltki madalal mingi läti regi vastu. Õnneks nad on ikka väga kohutavad. Ütlesin kutile: "You have so many leaks that if you were a ship you would sink in five minutes" :D


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1115
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            :D

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #1116
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Otsisin lindudele maale sihvkasi lemmiklooma poest....obv neid müüdi mujal. Samas tekkis jube tahtmine sellises olekus ära võtta see tuhkur/kärplased* või mis iganes loom sealt poest. Solid elajas nägi välja
              Ole siis valmis selleks, et kodus hakkavad kõik asjad ära kaduma. Ehk siis selline loom pidi endale peiduka koju tegema ja kõiki asju hakkama varastama xD

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1117
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Otsisin lindudele maale sihvkasi lemmiklooma poest....obv neid müüdi mujal. Samas tekkis jube tahtmine sellises olekus ära võtta see tuhkur/kärplased* või mis iganes loom sealt poest. Solid elajas nägi välja


                Tahaks isegi sellist. Huvitav, kes peale jääks kassid vs. tuhkrur seisu puhul ?

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #1118
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  http://www.soov.ee/harjumaa/Tuhkur_1159852.htm?ca=1

                  Tahaks isegi sellist. Huvitav, kes peale jääks kassid vs. tuhkrur seisu puhul ?
                  No vaata selle eluka küüsi, see murrab koera ka maha.

                  Btw moded, tegin eile ostumüügi foorumisse teema, ei tea millal see üles võiks jõuda ?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1119
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    mis panid sinna?

                    tra sessi ajal läks hiir perse:D ei olnud mugav edasi mängida..

                    Comment

                    • Jubin
                      Bännitud
                      • Nov 2010
                      • 142

                      #1120
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Ärge te jumala eest lucid dremingut proovige... poleks mu sõpru poleks ma praegu siin. Hakkasin parasjagu 6 korruse rõdult lendu minema kui sõbrad kinni pidasid ja aru sain et pole uni. FFS quit that shit.

                      Comment

                      • JaanusX
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 392

                        #1121
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Pokerstars MINE ***** RAISK

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by JaanusX; 18.02.11, 21:32.

                        Comment

                        • Jubin
                          Bännitud
                          • Nov 2010
                          • 142

                          #1122
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          mina jooksen ntx 11k kätega 15BI alla EV kui palju juuksed sina?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1123
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Selle jaoks on asdajsdais or whatever thread. Mõtle nüüd natuke ise ka- pole just asi mille üle vinguda- saaks aru, et kaotad kuskil kõrgel limiidis 2/3 oma rollist ja oled hullus masekas. Tilt teeb sipelgast elevandi- sellise posti peale kui see tõsi on soovitaks puhata ja välja magada ennast.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1124
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              ban.

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #1125
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                lol

                                Comment

                                Working...