Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
väga mõnus oli -25'c sõita.
päike lõõmas, tuult ei olnud ja õhuniiskus oli ka vist hea.
pmt üldse külm ei hakand kuigi mul ei ole külma ilma riietust.(aluspesu, pirllid, nöekreem etc).
laud libises hästi ning rahvast ei olnud absaluutselt :)
väga super.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
päike lõõmas, tuult ei olnud ja õhuniiskus oli ka vist hea.
pmt üldse külm ei hakand kuigi mul ei ole külma ilma riietust.(aluspesu, pirllid, nöekreem etc).
laud libises hästi ning rahvast ei olnud absaluutselt :)
väga super.






, A
, 5
Comment