Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Mind ei huvita palju see purk maksab ? :D
Point on selles, et ma üritan siiamaani selle lause loogikast aru saada.
Algselt postitas qjet
Vaata postitust
Algselt postitas qjet
Vaata postitust

Comment