Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
lasin ventikad surveõhuga üle ja ebareaalsed tolmurullid lendasid sealt vahelt ikka :D. pani imestama, et üldse töötasid.
lasin ventikad surveõhuga üle ja ebareaalsed tolmurullid lendasid sealt vahelt ikka :D. pani imestama, et üldse töötasid.
Comment