*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1051
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    konn mis reedel teed
    ei teagi täpselt võimalik on et üks sünna värk on aga pole kindel

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1052
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Lol 888 on haige tuba, mõtlesin, et tšekin seda webcamide asja, avastasin mingi insane gämbling mängu, sellised lauad nagu Push or Fold, 5BB on sisseost (nii min kui max), loomulikult oli vaja $50/$100 lauas see mäng järgi proovida, peaaegu oleks 5 minutiga pool kuu võitudest maha mänginud lol:


      Kas ma võin nüüd öelda, et olen nosebleedi mänginud? :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1053
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Mõtlesin, et hakkan regularidega madistama nii tunnikese ja suht võimatu. Kas kohe sit oudivad, kui mängivad siis 30-40 kätt niikaua kui mõned BB up ja kui tagasi saad või teevad suckoudi siis insta kaovad.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1054
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***



          Ilus jutt.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1055
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            tisko bog on nuts

            Comment

            • qjet
              Grinder
              • Apr 2009
              • 806

              #1056
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              suht haige flippamine on jep. huvitav, kas seal mingi strateegiaga kasumit kah oleks võimalik näidata, sest fishid lasevad seal ATC stiilis.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1057
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                suht haige flippamine on jep. huvitav, kas seal mingi strateegiaga kasumit kah oleks võimalik näidata, sest fishid lasevad seal ATC stiilis.
                Ma ei tea kui suurt bb/100 erinevust seal näitab, aga mina lasin Nash Equlibriumi järgi ja imo vastased olid tunduvalt nitisemad.

                Comment

                • armand0
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 358

                  #1058
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=415092#3

                  Priit oli huvitav?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1059
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    oot kas PN või miskis teises foorumis on rahavahetus diilid lubatud?

                    Comment

                    • armand0
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 358

                      #1060
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      oot kas PN või miskis teises foorumis on rahavahetus diilid lubatud?
                      PN'is pole.

                      neonetis on pokkeri alafoorumis muidu.

                      Comment

                      • Jubin
                        Bännitud
                        • Nov 2010
                        • 142

                        #1061
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        standard BS või mingi tõepõhi ka all? Niipalju kui mina arvuteid tean siis kas ainuüksi kirja AVAMISEST saab arvuti viirusega nakatuda või peab selleks ikkagi konkreetselelingile klikkima?

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #1062
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          korralik antivirus e-securityga peaks blokkima rünnakud ennem ära kui midagi juhub, kliki kuhu tahad.
                          antud juhul on tegu natuke teistmoodi epideemiaga kus pannakse inimesed forwardima "be aware" teksti. sellist viirust pole olemas.

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #1063
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Tundub mingi BS olevat:



                            The "virus" referred to by the e-mail does not actually exist. The only effect is that the warning email itself is widely circulated as a chain letter.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #1064
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              my 60-hour gaming marathon for charity is underway! We're playing a collection of the WORST GAMES ever released (including Superman 64). Come and watch and support our cause!
                              pmst vennad mängivad maailma kõige halvemaid mänge lives 60h, et koguda raha inimestele kel puudub puhas joogivesi
                              Bad games suck. Having to live without clean and safe drinking water sucks more.

                              live vid&chat:

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #1065
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Äge :D

                                Comment

                                Working...