*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #991
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
    Kuna HU oli mega sitt run, aga räigelt igav oli, siis läksin NL 100 Rush Omahat taguma ja oi raisk, kus kaart lippas :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Aga palju sa kaotasid?

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #992
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      K2isin täna üle nelja aasta j2lle suusatama:D, müts j2i obv koju villaste sokkide peale kh ei tulnud ja lõpptulemus peale 5km, et üle keskmise peavalu ja varbaid ei tunne, aga ise olen rahul:P

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #993
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Oleks küsimus, et kui tahan teha MB ja 888 pokkerituppa uued kontod (minul on juba olemas mõlemas konto) aga naine tahaks ka kätt harjutada, kas siis sekeldusi ei tule (konto pannakse kinni vms jama) kui sama IP alt sisselogimised toimuvad neljal erineval kontol (nii MB kui ka 888)?

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #994
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          ma tean jah, ja kui natukenegi otsinguidkasutada leiab üles ka et ta Fortune:) tahtsin lihtsalt seda konkreetset kätt teada, muud midagi:) ofc on igaühe enda asi kas ütleb või nagu antudjuhul ei pea vajalikuks öelda
          3betitud potis 2J2 laual QQ raise foldida ei ole just kõige geniaalsem, aga tookord oli ta biit jah.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #995
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            ranka sina w? http://itnurk.com/urod/17699/

            Comment

            • mortalvombat
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 412

              #996
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Oleks küsimus, et kui tahan teha MB ja 888 pokkerituppa uued kontod (minul on juba olemas mõlemas konto) aga naine tahaks ka kätt harjutada, kas siis sekeldusi ei tule (konto pannakse kinni vms jama) kui sama IP alt sisselogimised toimuvad neljal erineval kontol (nii MB kui ka 888)?
              888's depo boonust ei saa aga MB's ei peaks küll mingit jama tulema

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #997
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                Irw, miks kõik arvavad, et see olen mina? :) Facebookis oli ükskord väga suur arutelu, et kas see olen ikka mina ja osad jäidki uskuma. Sa ka vist? :)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #998
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  ROFLCOPTER,tra mis pilt :D

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #999
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Mõni foorumlane lähiajal Aasiast Eestisse on tulemas? Sooviks paari asja sealt.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1000
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Pokkeri Sass says:
                      Tule peole, marja X-Y.

                      Kes tahab talle peksa anda või peole minna või mis iganes siis $10 shippides avalikustan X-i ja kui teised $10 siis Y.

                      :)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #1001
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        $10 FTP-sse/MB-sse sellele, kes suudab mulle füüsilisel või virtuaalsel kujul toimetada plaadi B.A. Robertson - The Platinum Collection. Kui keegi midagi leiab, siis andke teada palun privaatsõnumi teel. Amazonis tutikas £136 ja kasutatud £34, liiga kirved hinnad.

                        edit: vist olemas

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #1002
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Marja 4, suurem seltskond on juba koos, mõnus möll käib. Tulge kõik.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1003
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Marja 4, suurem seltskond on juba koos, mõnus möll käib. Tulge kõik.
                            Oot, mis seal toimub?!?!?!? Kes seal on?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1004
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Palju lahedaid sägasid.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #1005
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                                888's depo boonust ei saa aga MB's ei peaks küll mingit jama tulema
                                Aga kas kontosi kinni ei lükata? Kuna sama IP alt logid sisse 2 konto pealt? Pean silmas siis praegu 888 pokkerituba.

                                Comment

                                Working...